سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ,22 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه اهل سنت کنارک گفت: در روز جهانی قدس اخوت و برادری تحت‌عنوان همراهی با مردم مظلوم فلسطین به جهانیان اعلام می‌شود و استکبار باید از تجاوز و ظلم به اسرائیل دست بردارد
به گزارش عصرهامون مولوی عبدالملک ملکی پور در گفت و گو با چهاربهاران افزود: جهان اسلام به خصوص کشورهای عربی قدس را رها کرده اند اما ملت‌های همزبان و همراه همواره دغدغه آزادی قدس را دارند.
 
وی تاکید کرد: دولت ترامپ در تلاش بود معامله قرنی را انجام دهد که به ضرر مردم فلسطین بود دفاع از آرمان فلسطین در حقیقت ضامن وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در برابر استکبار و صهیونیسم است.
 
وی ادامه داد: با توجه به حساسیت هایی که در منطقه ایجاد شده و توطئه هایی که آمریکا برای کشور و مسلمانان ایجاد کرده امسال حضور مردم در روز جهانی قدس پررنگ‌تر از سال‌های گذشته باشد.
 
امام جمعه اهل سنت کنارک گفت: ملت همیشه درصحنه و انقلابی ایران همواره ثابت کرده اند که در کنار مظلومان جهان اسلام هستند و از ملت های آزاده حمایت می‌کنند اما برخی دولت های خودفروخته نه تنها از مردم بی‌گناه فلسطین حمایت نمی‌کنند بلکه با همکاری با اسرائیل، به کشتارها کمک می‌کنند.
 
وی با اشاره به اینکه هدف روز جهانی قدس از بین بردن رژیم صهیونیستی است خاطرنشان کرد: روز قدس روز دفاع از اسلام و مظلومیت اسلام است که قطعا حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس اتحاد، انسجام، همدلی و همبستگی ملت ایران را به رخ جهانیان خواهد کشید.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۴۹۲


ارسال