شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳
قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌
 
مدیر کل شیلات سیستان و بلوچستان گفت: حضور هر چه باشکوه تر ملت قهرمان و مقاوم ایران سرشار غریوهای استکبار تیزی در روز جهانی قدس و اعلام حمایت مجدد از مظلومین و ستمدیدگان عالم و انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان آنها در منطقه است.
به گزارش عصرهامون هدایت الله میرمرادزهی در گفت و گو با چهاربهاران افزود: روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.
 
وی با اشاره به اتحاد مسلمین جهاد تاکید کرد: قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.
 
مدیرکل شیلات استان ادامه داد: آخر ماه مبارک رمضان، جمعه مقاومت و مبارزه با غده سرطانی بشریت امروز، اسراییل غاصب است و در این روز مردم روزه دار ایران که قریب یک ماه در ماه مبارک به خودسازی معنوی پرداخته اند با وحدت و یکپارچگی بی نظیری هماهنگ با دیگر مسلمانان روزه دار جهان، در خط مقدم مبارزه با مستکبران و زورگویان دنیا راهپیمایی می کنند.
 
وی تشریح کرد: قدس روز مقاومت و مبارزه میراث گرانبهای خمینی کبیر بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و امید ملتهای مظلوم است که آمیزه ای از آموزه های مقاومت و ایثار، مبارزه و استکبار ستیزی است.
 
میرمرادزهی ادامه داد: ایران اسلامی پرچمدار مبارزه با ظلم و ستم صهیونیستها و چشم امید مقاومت اسلامی در جهان است.
 
وی خاطرنشان کرد: خانواده شیلات استان در کنار آحاد ملت ایران با آرمانهای راستین شهدا و امام شهدا در مبارزه با استکبار بیعت مجدد كرده و از مردم مظلوم فلسطین تا آزادی کامل از دست غاصبین حمایت ميكنيم.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۴۹۴


ارسال