قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌

9 خرداد 1398 ساعت 11:43

مدیر کل شیلات سیستان و بلوچستان گفت: حضور هر چه باشکوه تر ملت قهرمان و مقاوم ایران سرشار غریوهای استکبار تیزی در روز جهانی قدس و اعلام حمایت مجدد از مظلومین و ستمدیدگان عالم و انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان آنها در منطقه است.


به گزارش عصرهامون هدایت الله میرمرادزهی در گفت و گو با چهاربهاران افزود: روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.
 
وی با اشاره به اتحاد مسلمین جهاد تاکید کرد: قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.
 
مدیرکل شیلات استان ادامه داد: آخر ماه مبارک رمضان، جمعه مقاومت و مبارزه با غده سرطانی بشریت امروز، اسراییل غاصب است و در این روز مردم روزه دار ایران که قریب یک ماه در ماه مبارک به خودسازی معنوی پرداخته اند با وحدت و یکپارچگی بی نظیری هماهنگ با دیگر مسلمانان روزه دار جهان، در خط مقدم مبارزه با مستکبران و زورگویان دنیا راهپیمایی می کنند.
 
وی تشریح کرد: قدس روز مقاومت و مبارزه میراث گرانبهای خمینی کبیر بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و امید ملتهای مظلوم است که آمیزه ای از آموزه های مقاومت و ایثار، مبارزه و استکبار ستیزی است.
 
میرمرادزهی ادامه داد: ایران اسلامی پرچمدار مبارزه با ظلم و ستم صهیونیستها و چشم امید مقاومت اسلامی در جهان است.
 
وی خاطرنشان کرد: خانواده شیلات استان در کنار آحاد ملت ایران با آرمانهای راستین شهدا و امام شهدا در مبارزه با استکبار بیعت مجدد كرده و از مردم مظلوم فلسطین تا آزادی کامل از دست غاصبین حمایت ميكنيم.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 112494

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/112494/قدس-روز-فریاد-رهایی-فلسطین-چنگال-صهیونیست

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/