پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ,2 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مردم چابهار با حضور در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با تمام توان فریاد «مرگ بر اسرائیل» سردادند.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران  گرمای این روزهای چابهار نیز مانع نشد که مردم در آخرین جمعه ماه رمضان به محل‌ برگزاری مراسم باشکوه روز جهانی قدس نیایند و فریاد «مرگ بر اسرائیل» سر ندهند.
 
امروز مردم روزه دار چابهار با تاسی از ابتکار هوشمندانه معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی که آخرین جمعه ماه رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کرده بود به خیابان‌ها آمدند و خشم و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی نشان دادند.
 
حجت الاسلام والمسلمین غلام محمد جهانگیری در تریبون مراسم راهپیمایی روز قدس چابهار افزود: امام راحل روز جهانی قدس را روز اسلام دانسته‌اند و قدس را پیکره جهان اسلام اعلام کردند که به ناحق اشغال شده و باید باتلاش مسلمانان به جهان اسلام برگردد و تنها راه آزادی قدس، مبارزه با جنایتکاران و اشغال‌گران صهیونیستی است.
 
وی پیام روز جهانی قدس را مبارزه تا محو رژیم اشغال‌گر قدس عنوان کرد و افزود: گذر زمان نمی‌تواند خللی در مبارزه مسلمانان با این رژیم اشغال‌گر ایجاد کند.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چابهار ادامه داد: در واقع انقلاب سنگ ضد رژیم صهیونیستی به غرش موشک‌های ویرانگر بر سر صهیونیست‌های غاصب کودک‌کش رسیده است و به زودی بساط اسرائیل جنایتکار را در هم خواهد پیچید.
 
وی با اشاره به حضور پرشور مردم در این راهپیمایی گفت: گفتمان سازش و طرح‌های مغایر با استیفای حقوق حقه ملت فلسطین فرجامی جز شکست ندارد و گفتمان مقاومت با شتاب و اقتدار روز‌افزون تا برچیدن بساط ‌اشغالگران و آزادی سرزمین مقدس به پیش می‌رود.
 
وی با اشاره به اینکه زنده نگه داشتن آرمان فلسطین از دستاورد‌های روز قدس است، خاطرنشان کرد: مردم فلسطین از مبارزه با سنگ به مبارزه با موشک رسیده‌اند که این موضوع از دستاوردهای روز قدس است.
 
جهانگیری تاکید کرد: کشورهای عربی امروز هیچ ابایی ندارند که اعلام کنند از مردم فلسطین حمایت نمی‌کنیم بلکه به رژیم صهیونیستی دل‌خوش هستند.
 
وی با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم روز قدس در ماه رمضان خاطرنشان کرد: رژیم کودک‌کش اسرائیل خود را در این میدان آزاد می‌‎بیند و می‌پندارد هرچه جولان دهد، کسی نیست جلوی آن را بگیرد ولی همین مردم مومن با حضور در راهپیمایی ضداسراییلی به مراد خود خواهند رسید.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۵۰۰


ارسال