چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ,18 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵
صفر تا 100طرح کدینگ کارت سوخت در سیستان وبلوچستان
 
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان آخرین جزئیات اجرای طرح کدینگ سوخت در استان را اعلام کرد.
محمد محبی در گفتگو با عصرهامون گفت: ساماندهی هوشمند کارت سوخت ناوگان بنزین سوز سیستان و بلوچستان با نام کدینگ کارت سوخت با هدف ساماندهی مصرف بنزین در استان و ساماندهی توزیع فرآورده های نفتی صورت گرفت.

وی افزود: در این طرح از ابتدای سال ۹۷ تا فروردین ماه ۹۸ هر کارت سوختی که حتی برای یکبار در این استان اقدام به سوخت گیری کرده باشد در سامانه کدینگ کارت هوشمند سوخت سیستان و بلوچستان ثبت شده است.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح کلیه ناوگانی که اقدام به سوخت گیری در این بازه ۱۳ ماهه کرده‌اند حتی اگر پلاک خودرو شان مربوط به سیستان و بلوچستان نباشد این قابلیت را دارند که در تمامی جایگاه‌های استان نسبت به سوخت‌گیری اقدام کنند.

به گفته محبی؛ این طرح برای جلوگیری از ورود کارت های سوخت مهاجر به استان مصوب شده که با اجرای آن همه هم استانی ها می توانند به راحتی به بنزین مورد نیاز خودروی خود دست پیدا کنند و دیگر شاهد صف های طولانی در نقاط مختلف استان نخواهیم بود.

وی تصریح کرد: بر اساس بررسی‌های انجام شده تعداد زیادی از افرادی که به مراکز شناسایی و بازرسی مراجعه کرده اند حتی یک بار به جایگاه سوخت نرفته اند که توصیه می شود این افراد قبل از هر اقدام ابتدا به جایگاه سوخت مراجعه کرده و اگر با پیام خطا مواجه شدند سپس به تیم های نظارتی و بازرسی مراجعه کنند تا خطای کارت سوخت شان در سریع ترین زمان ممکن مرتفع شود.

محبی ادامه داد: برای ناوگان مسافربری که وارد استان می شوند نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده و جایگاه هایی با کارت سوخت آزاد مشخص شده که مسافران می‌توانند از این جایگاه ها استفاده کرده و مشکلی برای تامین سوخت خودرو نداشته باشند.

وی ادامه داد: کسانی که ساکن سیستان و بلوچستان هستند و پلاک خودروی آنها در این سامانه ثبت نشده نیز می توانند با مراجعه به پلیس+۱۰ و ثبت آدرس و محل سکونت، سوخت مورد نیاز خودرو را دریافت کنند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۵۳۰


ارسال