يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ,29 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱
نماز عید فطر در هفت نقطه شهرستان دلگان اقامه می شود
 
نماز عید فطر در هفت نقطه شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان اقامه می شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، نماز عید سعید فطر در 11 نقطه از مساجد و عیدگاه های شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان اقامه می شود.

نماز عید سعید فطر از ساعت 7 صبح در مصلی امام علی (ع) دلگان به امامت حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه این شهر برگزار می شود.

همچنین نماز عید فطر در هودیان دلگان از ساعت 7 صبح به امامت حجت الاسلام والمسلمین رحمدل رحیمی در عیدگاه این دهستان، در روستای چاه کیچی دلگان از ساعت 7 صبح به امامت حجت الاسلام والمسلمین بهزادی در عیدگاه این روستا و نماز عید فطر چاهشور از ساعت 7 صبح به امامت حجت الاسلام والمسلمین بامری در عیدگاه چاهشور شماره یک برپا می شود.

نماز عید سعید فطر بخش جلگه چاه هاشم از ساعت 7 صبح به امامت حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری امام جمعه این بخش در عیدگاه اقامه می شود.

گفتنی است نماز عید فطر روستای آذرآباد جلگه چاه هاشم از ساعت 7 صبح به امامت حجت الاسلام والمسلمین شیرمحمد حیدرزهی در مسجد امام موسی بن الجعفر (ع) و همچنین نماز عید فطر روستای شهرک چاه اسحق در مسجد امام زین العابدین (ع) این منطقه از ساعت 7 صبح به امامت حجت الاسلام والمسلمین احمد حسینی آغاز می شود.

شهرستان دلگان در 475 کیلومتری جنوب غرب شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۵۷۰
مرجع : عصرهامون


ارسال