چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ,8 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹
تخصیص اعتبار اولیه ۵۰ میلیارد ریالی برای ساخت بیمارستان پلان
 
سرپرست فرمانداری چابهار گفت: ساخت بیمارستان پلان می تواند مشکلات زیادی از مردم محروم دشتیاری، پلان و پیرسهراب را مرتفع کند و اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی برای شروع ساخت در نظر گرفته شده است.
به گزارش عصرهامون رحمدل بامری در گفت و گو با چهاربهاران  افزود: ساخت بیمارستان پلان با سه هزار و ۷۰۰ مترمربع زیربنا بزودی آغاز می‌شود و مرحله نخست آن شامل اجرای کامل اسکلت تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.
 
وی تاکید کرد: اعتبار مرحله اول آن حدود ۵۰ میلیارد ریال پیش بینی شده که از سوی این دانشگاه علوم پزشکی تأمین و پرداخت خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه نقشه بیمارستان پلان متناسب با اولویت نیازهای اساسی درمانی مردم منطقه تهیه شده است و مناقصه آن انجام و درحال بررسی پیشنهادات هستیم، خاطرنشان کرد: ظرفیت این بیمارستان ۳۲ تخت خوابی است ودر نظر داریم پس از احداث آن را به ۶۴ تخت ارتقا دهیم.
 
بامری تصریح کرد: پس از معرفی پیمانکار تقریباً اگر پیمانکار بومی باشد در همین ماه و اگر غیربومی باشد احتمالاً بخاطر تجهیز کارگاه حدود یکماه بعد عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
 
سرپرست فرمانداری چابهار خاطرنشان کرد: ساخت بیمارستان در چابهار و پلان نیاز مهم و اساسی مردم جنوب استان می باشد و می تواند در ترفیع نیازهای درمانی بسیار حائز اهمیت باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۵۸۴


ارسال