سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵
سرپرست جدید فرمانداری کنارک معرفی شد
 
طی جلسه ای با حضور معاون استاندار سیستان و بلوچستان، محمد اردونی معاون اسبق سیاسی و اجتماعی فرمانداری کنارک به عنوان سرپرست فرمانداری کنارک منصوب شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران محمد اردونی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری کنارک به عنوان سرپرست فرمانداری کنارک معارفه شد به طوری که چند روز قبل ابابکر بلوچ با صدور بیانیه ای رسما از سمت فرمانداری کنارک استعفا داد.
 
متن استعفا نامه به شرح زیر است؛
 
"با سلام و احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات"
 
خداوند را شاکر و سپاسگزارم که برهه ای از زندگی این حقیر را، در خطه ای از ایران اسلامی قرار داد که مردمان آن دیار، مردمانی مهربان، فهیم و از همه باارزش تر، قدردان و قدرشناس بودند.
 
خداوند را شاکر و سپاسگزارم که یک سال مدال نوکری مردمی را بر گردن من انداخت که الگوی شرافت و غیرت و مردانگی بودند.
 
روحانیون، علما، مسئولین، خواهران و برادران بسیار عزیزم، هرچند که افتخار خدمتگزاری در نظام حاکمیت اسلامی را افتخاری بس عظیم وسترگ می دانم،
 
با عنایت به قطعی بودن انتصاب فرماندار جدید شهرستان کنارک، لذا اینجانب در راستای بهره مندی از تجربیات خدمتی و نیز علاقه مندی به خدمت به مردم این منطقه، قصد مشارکت در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی را دارم و در راستای دستورالعمل های ابلاغی انتخاباتی، استعفای خود را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان کنارک به حضور اعلام می نمایم.
 
خادم مردم شهرستان کنارک ابابکر بلوچ
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۵۹۲


ارسال