دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ,30 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
از ابتدای سال تاکنون؛
مراجعه بیش از 7500 خودرو سنگین و نیمه سنگین به مراکز معاینه فنی
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از مراجعه بیش از هفت هزار و 500 خودرو سنگین و نیمه سنگین به مراکز معاینه فنی خبر داد.
علی خانقائی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به فعالیت چهار مرکز معاینه فنی سنگین در استان، سلامت فنی خودروها را از مهم ترین نکات کاهش تصادفات و تلفات جاده ای عنوان کرد و افزود: در دو ماهه اول سال 98 بیش از هفت هزارو 500 خودرو به مراکز معاینه فنی سنگین و نیمه سنگین در استان مراجعه کردند.

وی گفت: از این تعداد سه هزار و 363 خودرو در آزمون های چندگانه این مراکز قبول و تعداد چهار هزار و 87 خودرو نیز مردود شده اند که پس از رفع نقص، نسبت به صدور معاینه فنی اقدام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان افزود: مراجعه این تعداد خودرو نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 100% افزایش داشته است.
 
خانقائی به ضرورت دریافت برگ معاینه فنی توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای اشاره کرد و گفت: سیاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در راستای افزایش و بهبود خدمات معاینه فنی می باشد و در همین راستا گروه نظارتی متشکل از نمایندگان این اداره کل، اداره کل محیط زیست، پلیس راه و راهور ناجا، نسبت به نظارت برحسن انجام فعالیت این مراکز به صورت ماهیانه اقدام به عمل می آورند که با مشاهده هرگونه تخلف، با جدیت تمام برخورد قانونی لازم صورت می پذیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۶۶۸


ارسال