چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ,18 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳
امام جمعه دلگان:
مقاومت ملت شریف ایران موجب عقب نشینی دشمن شد/ مسئولان مواظب ترفند سران استکبار باشند
 
امام جمعه دلگان گفت: مقاومت و ایستادگی ملت شریف ایران در مقابل هجمه ها، موجب عقب نشینی دشمن شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر دلگان با اشاره به تودیع و معارفه فرمانده انتظامی این شهرستان، بیان کرد: نیروهای انتظامی با همکاری مردم شهرستان دلگان با برهم زنندگان امنیت و سارقان قاطعانه برخورد کنند.

امام جمعه دلگان در ادامه به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم در مراسم سالروز ارتحال امام اشاره و با بیان اینکه سخنان مقام معظم رهبری از متن دین و قرآن است، افزود: مقاومت و ایستادگی هزینه دارد اما هزینه تسلیم شدن از هزینه مقاومت بیشتر است.

حجت الاسلام والمسلمین بامری عنوان کرد: در آیات و روایات به مقاومت کنندگان و افرادی که در مقابل دشمن ایستادگی می کنند، وعده پیروزی داده شده است.

خطیب جمعه دلگان ادامه داد: مقاومت ملت ایران موجب شد که سران استکبار بعد از آن همه رجز خوانی، عقب نشینی کنند البته مقامات و سران دولت کشورمان مواظب عملیات فریب دشمن باشند.

وی خاطرنشان کرد: این ترفندهای جدید آمریکا در حالی مطرح می شود که آنها در ماه ها و سال ها اخیر تمام توان خود را بر فشار هر چه بیشتر علیه ملت ایران به کار بسته اند، اما با هوشیاری ملت ایران و تدابیر رهبر معظم انقلاب تمام نقشه ها و دسیسه های دشمن نقش برآب شود.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۶۷۴
مرجع : عصرهامون


ارسال