سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴
دومین آبروریزی بزرگ فوتبال ایران
 
با اتفاقاتی که پیش از بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و داماش گیلانیان در فینال جام حذفی افتاد، یک آبروریزی بزرگ دیگر برای فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ثبت شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از مهر، قرار بود فینال جام حذفی فوتبال ایران بین پرسپولیس تهران و داماش گیلانیان از ساعت ۲۱ امروز یکشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار شود. برگزاری بازی در این ورزشگاه از چند روز پیش با انتقاداتی همراه بود ولی سازمان لیگ به هر شکلی بود تاکید کرد که دو تیم در خوزستان به مصاف هم می‌روند.
برنامه ریزی نامناسب هیات فوتبال خوزستان و مسئولان سازمان لیگ اما نشان داد اصرارها برای برگزاری بازی در اهواز بی دلیل بوده است. این بازی باید ساعت ۲۱ شروع می‌شد اما به دلیل ازدحام هواداران پرسپولیس و راه ندادن تماشاگران داماش، به تاخیر افتاد.
داماشی‌ها در اعتراض به راه ندادن تماشاگرانش حاضر نشدند به زمین بیایند. این در شرایطی بود که بازیکنان پرسپولیس بدن‌هایشان را گرم کرده و آماده شده بودند وارد زمین شوند.
مسئولان سازمان لیگ که یکبار دیگر آبروریزی بزرگی را در فوتبال ایران رقم زدند، در اقدامی عجیب از علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس خواستند پشت میکروفون بیاید تا از هواداران پرسپولیس بخواهد جایگاه داماشی‌ها را خالی کنند! هرچند که این راهکار هم بی نتیجه ماند.
کار به جایی رسید که بازیکنان پرسپولیس که کنار خط حاضر شده بودند، به رختکن برگشتند تا همه چیز مجدداً در ابهام قرار بگیرد.
این در حالی است که «فریرا» مربی تیم ملی فوتبال ایران هم در ورزشگاه حضور دارد و این بی نظمی مقابل چشمان او رخ می‌دهد!
بعد از دیدار نیمه نهایی جام حذفی بین تیم‌های سپاهان و پرسپولیس که حواشی زیادی به همراه داشت و مایه بی اعتباری فوتبال ایران شد، این دومین آبروریزی است که چهره فینال را به زشت‌ترین چهره فینال‌های ادوار مختلف جام حذفی تبدیل کرد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۶۷۵


ارسال