جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶
قتل عجیب با جوراب و شال!/ مرد شیشه ای؛ همسر و دختر 2ساله اش را کشت
 
فرمانده انتظامی ايرانشهر از دستگیری مرد 44 ساله ای که به دلیل مصرف شيشه، همسر و دختر بچه 2ساله اش را به قتل رسانده بود خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ محمود سعادتي در توضیح جزئیات این خبر گفت: روز پانزدهم خردادماه جاری در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع مرگ مشكوك يك زن و يك دختر بچه 2 ساله در منزلي در بخش "محمدان" شهرستان ايرانشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
 
این مقام انتظامی افزود: در بررسي كارآگاهان از صحنه جرم مشخص شد كه اين مادر 38 ساله به همراه دختر 2 ساله اش بر اثر خفگي به قتل رسيده اند.
وي بيان کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد شوهر مقتول در صحنه حاضر نیست و برابر اعلام بستگان، نامبرده اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه دارد كه بلافاصله تلاش ها برای دستگيري مظنون آغاز شد.
 
سعادتي ضمن اعلام دستگيري شوهر مقتول در همان لحظات اوليه و انتقال وی به پليس آگاهي افزود: متهم كه در ابتدا منکر هر گونه اقدام بر علیه خانواده اش بود پس از انجام بازجويي هاي فني و تخصصی، با صراحت به جرم خود اعتراف کرد و در خصوص نحوه قتل گفت: از 7 سالگی تاکنون انواع مواد مخدر را مصرف می کنم و حدود 4 سال است که به شیشه اعتیاد دارم و همسر قبلی ام را نیز به همين دليل طلاق داده و حدود 3 سال است که با مقتول ازدواج کرده ام.
 
وی ادامه داد: در خصوص مصرف مواد مخدر همیشه با همسرم دعوا می کردیم که در مورخه 13 خرداد پس از مصرف مواد مخدر شیشه به حمامی که همسرم در آن حضور داشت وارد شدم و با استفاده از شال وی را خفه کردم و پس از پوشاندن لباس به مقتول به داخل اتاق رفتم و فرزندم را نیز با استفاده از جوراب خودم خفه کردم و همان شب در منزل خوابیدم و فردای روز قتل از خانه خارج شدم.
 
فرمانده انتظامي ايرانشهر گفت: در بررسی صحنه جرم آلات قتاله جوراب و شال مورد توصیف قاتل به همراه ادوات استعمال مواد مخدر نیز کشف و متهم پس از تکمیل پرونده به مقامات قضائی معرفی شد.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۷۰۲


ارسال