چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۸
حمل 2 میلیون و 276 هزار تن کالا در سیستان و بلوچستان
 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از حمل 2 میلیون و 276 هزار تن کالا توسط ناوگان باری در استان خبر داد.
تیمور باقری در تشریح خبر فوق به خبرنگار عصرهامون گفت: روزانه به طور متوسط 28 هزار تن کالا در استان بارگیری و به مقاصد حمل اعلام شده توسط صاحبان کالا، حمل می گردد.

به گفته وی، این مقدار کالا به طور متوسط روزانه توسط هزار و 740 سفر ناوگان باری حمل شده است.

باقری افزود: بر این اساس از ابتدای سال مجموعاً 2 میلیون و 276 هزار و 588 تن کالا در استان حمل شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 36 درصد افزایش نشان می دهد.

وی بیان کرد: از این میزان کالا بیش از 225 هزار تن مربوط به حمل کالاهای اساسی از بندر چابهار بوده که عمدتاً شامل محموله های شکر، برنج، گندم و ذرت، می باشد.

وی تصریح کرد: در سال جاری تا کنون 4 فروند کشتی حامل کالاهای اساسی دولتی با تناژ 72 هزار و 733 تن، وارد بندر چابهار شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 176 درصد در میزان کالا و 100 درصد در تعداد کشتی های وارده، افزایش داشته است.

معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان در پایان خاطر نشان کرداستان ادامه داد: خوشبختانه با هماهنگی های قبلی به عمل آمده و نظارت مستقیم این اداره کل، حمل کالاهای اساسی به صورت روان و پیوسته از بندر چابهار به سمت مقاصد تخلیه در مناطق مختلف کشور، صورت می پذیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۸۰۱


ارسال