دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ,14 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹
چند تفریح جالب در کوش آداسی و رورزو هتل
 
یکی از تورهای جالبی که میتواند در کوش آداسی برایتان جالب شاشد تور جزیره کبوتر است که پیشنهاد میشود با استفاده از قایق ها و کشتی های تفریحی به این جزیره بکر و دوست داشتنی بروید و از مناظر زیبای طبیعی که درختان و گل های انجا پدید اورده اند لذت ببرید
یکی از تورهای جالبی که میتواند در کوش آداسی برایتان جالب شاشد تور جزیره کبوتر است که پیشنهاد میشود با استفاده از قایق ها و کشتی های تفریحی به این جزیره بکر و دوست داشتنی بروید و از مناظر زیبای طبیعی که درختان و گل های انجا پدید اورده اند لذت ببرید.در این جزیره درختان سفیدی دیده میشود که وقتی به انها نزدیک میشوید میبینید پارچه های کوچک سفیدی به شاخه های انها گره زده اند که نشاندهنده ارزوهای توریست ها میباشد.عکاسی و پیاده روی را در این جزیره زیبا فراموش نکنید.
ساحل کاستور در کوش اداسی بخاطر قرارگیری در نوار ساحلی دریای اژه مناطق زیبا و سواحل تمیزی وجود دارند که به خوبی به انها رسیدگی شده و همواره پذیرای گردشگران در فصل های مختلف سال هستند.یکی از این مناطق ساحل کاستور میباشد که جایی بسیار دنج تمیز خلوت و مناسب استراحتو گذراندن اوقات فراغت همراه با ارامش میباشد و رزرو هتل را به راحتی در سایت راه به راه انجام می دهید..
ساحل دیگر با نام ساحل عشق مکانی با مناظر و پدیده های رویایی و چشم نواز مخصوص زوج های جوان وعکاسی در گوشه وکنارش میباشد این ساحل نیز جایی بسیار تمیز و با امکانات بینظیر میباشد.
بایان بیچ
مخصوص بانوان بوده و در ان مناطق ویژه ای برای شنا و اب تنی خانم ها تدارک دیده شده و اکثرا شلوغ میشود واب بسیار تمیز و روشنی دارد.
پارک آبی آدالند
جزو دومین پارک ابی برتر کوش آداس بوده در ان دستگاه های بسیاری برای بازی و تفریح وجود داشته و میتوان یک روز پرنشاط را به خود و خانواده تان با گذراندن اوقاتی مهیج به ارمغان اورید.مساحت این پارک بزرگ بسیار وسیع بوده و در اخر هفته ها و تعطیلات ترکیه مملو از جمعیت میشود بهتر است برای استفاده از این مجموعه در وسط هفته اقدام کنید.
تور متفاوت جشنواره شتر
اگر شانس این را داشته باشید که ژانویه در کوش اداسی باشید میتوانید در جشنواره مبارزه شتر ها شرکت کنید و در زمان جفت یابی و رقابت شتر ها مشاهده گر رقابتشان باشید.محل این جشنواره سنتی در نزدیکی پاموک کاله میباشد.
پرسه در بازار های روز شهر
کوش اداسی  و رزرو آنلاین هتل در این شهر مانند سایرشهر های توریستی ترکیه دارای بازار ها و مراکز مختلفی برای خرید لباس و اکسسوری های مختلف میباشد.یکی از این بازار ها که رفتنش خالی از لطف نخواهد بود همین بازار های روز شهر میباشد که در ان میتوانید بسیاری از وسایل و سوغاتی ها را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه تر از مراکز خرید و پاساژ های شهر تهیه کنید.با تاکسی های زرد رنگ میتوانید خود را به محل بازار روز ها رسانده و انچه را میپسندید با تقاضای تخفیف بخرید.البته در جمعه ها بیشتر خوردنی و میوه ها ی تازه به فروش میرسد.
مجموعه های اب درمانی که یکی از نقاط پرطرفدار در تور کوش اداسی میباشند با داشتن امکاناتی ساحلی برای ابتنی کردن بسیار مناسب هستند و هر ساله افراد زیادی برای مصارف اب درمانی و .. به این مراکز مراجعه میکنند و به همین دلیل توصیه میکنیم در سفر به این شهر حتما به یکی از اب گرم های ان بروید و اب تنی کنید.برخی از اب گرمهای معروف عبارتند از : اب گرم گوزل جاملی ، یاوان سو و پلاژ کارا اوا.
به گزارش راه به راه ،در اخر یکی از مراکز خرید خوب کوش اداسی را برایتان معرفی خواهیم کرد تا حتما به انجا سری بزنیدواین مرکز خرید با نام نوادا اوتلت سوکه در فاصله نیم ساعتی از مرکز شهر واقع شده .در ان مجموعه کاملی از برند های مختلف را با قیمت خوب و تخفیف خورده میتوان تهیه کرد و امکاناتی مانند فودکورت و برند های فست فود و کافی شاپ های متعدد در ان جهت رفاه بیشتر وجود داشته و میتوانید علاوه بر خرید غذاهای مطمئن و لذیذ را در فضایی دلچسب ا معماری منحصر بفرد و مدرن میل کنید.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۹۰۹


ارسال