يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰
از ابتدای سالجاری تا کنون صورت گرفت؛
ارائه بیش از58 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در زندان های استان
 
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان سیستان و بلوچستان از ارائه بیش از 58 هزار و 196 نفر ساعت آموزشهای مهارتی در زندان های استان از ابتدای سال 98 تا کنون خبر داد.
خداداد اولیایی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 58 هزار و 196نفر ساعت آموزش های مهارتی معادل 341 نفر دوره مهارتی در زندان های استان ارائه گردیده است.

اولیایی افزود: از مجموع 58 هزار و 196 نفر ساعت آموزش مهارتی 50 هزار و 859نفر ساعت آن برای آقایان و 7 هزار و 337 نفرساعت آن برای خانم ها اجراشده است .

وی تصریح کرد: همچنین در این مدت 341 نفر دوره آموزشی ارائه شده که از مجموع این دوره ها276 نفر دوره مرد و 65 دوره زن بهره مند شده اند .

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان با تأکید بر ضرورت حمایت اقشار جامعه از مددجویان تصریح کرد: موضوع حمایت از مددجویان نیازمند فرهنگ سازی است و لازم است تا ارتباط و برخورد با آنان باید در ابعاد مختلف به صورت صحیح صورت گیرد.

اولیایی اظهار داشت: با سواد آموزی و جلب زندانیان در تحصیلات رسمی و حتی آکادمیک و به خصوص مهارت آموزی و ایجاد شرایط اشتغال در فرد میتوانیم ضمن تقویت شخصیت و منزلت اجتماعی آنها، از روی آوری مجدد به تخلف جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۰۵۰


ارسال