دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ,21 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲
پرسپولیس اجازه هیچ خریدی ندارد ؛ علیپور و بیرو جدا می شوند؟!
 
پرسپولیسی‌ها با چالشی جدید در فصل نقل و انتقالات رو به رو شده‌اند.
به گزارش عصر هامون به نقل از پرسپولیس پایتخت فقط جای خالی برای یک بازیکن بزرگسال در لیست خود دارند که به نظر می‌رسد متعلق به شایان مصلح باشد. در صورت تمدید قرارداد مصلح، پرسپولیسی‌ها در صورتی می‌توانند بازیکن بزرگسال جذب کنند که بازیکنی را از لیست خود خارج کنند.
علیپور و سیامک نعمتی در فصل گذشته در سهمیه زیر ۲۵ سال حضور داشتند و حالا با حضور آنها در فهرست بزرگسال، لیست ۱۸ نفره بزرگسال پرسپو‌لیس پر می‌شود.
بیرانوند، رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، خلیل‌زاده، عالیشاه، ماهینی، کامیابی‌نیا، انصاری، نوراللهی، ربیع خواه، مصلح، شیری، شریفی، ترابی، رفیعی، بودیمیر، نعمتی و علیپور ۱۸ بازیکن بزرگسال پرسپولیس برای لیگ نوزدهم محسوب می‌شوند.
نادری و بشار رسن در صورتی که قطعی شود که ماندنی هستند در لیست زیر ۲۵ سال قرار می گیرند. در این فهرست آدام همتی هم کنار این دو حضور دارد.
با توجه به اینکه دو بازیکن پرسپولیس علیرضا بیرانوند و علی علیپور با پیشنهاد خوب خارجی رو به رو شده‌اند، در صورتی که این دو بازیکن لژیونر شوند، پرسپولیس مشکلی برای جذب بازیکن بزرگسال به جای آن‌ها ندارد .
در این بین البته احتمالا طبق آنچه مهدی محمد نبی رییس هیات مدیره پرسپولیس در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه اعلام کرد ، مسئولان باشگاه پرسپولیس حاضر به جداشدن بیرانوند نخواهند شد و در این بین احتمال جدایی علیپور بیش از بیرانوند است !نود

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۰۵۲


ارسال