دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ,21 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۲
رئیس جدید اداره تعزیرات حکومتی چابهار معرفی شد
 
طی حکمی از سوی "جمال انصاری" رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور،"حیدر احمدی بنی" به سمت ریاست جدید اداره تعزیرات حکومتی شهرستان چابهار منصوب شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه چابهار درمراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان چابهار وظیفه اداره تعزیرات حکومتی را در پیگیری حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از هرج ومرج اقتصادی خطیر بیان کرد و افزود: با توجه به تاکید سیاست های توسعه اقتصادی توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نامگذاری امسال با عنوان سال "رونق تولید" نقش تعزیرات حکومتی در راستای تحقق این شعار بر کسی پوشیده نیست.
 
رحمدل بامری در ادامه با بیان اینکه حمایت از فضای کسب و کار و تولید در شهرستان در دستور کار قرار دارد تاکید کرد: نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی باید با جدیت بیشتری انجام شود تا مردم با آرامش و آسایش بتوانند کالاها و محصولات مورد نیاز خود را با قیمت مصوب، تهیه کنند.
 
سرپرست فرمانداری چابهار ادامه داد: برخورد با تخلفات اقتصادی از جمله کم‌فروشی، احتکار ،گرانفروشی و قاچاق کالاو ارز، توسط اداره تعزیرات حکومتی شهرستان از جمله تاکیدات ما خواهد بود.
 
به گزارش خبرنگار ما در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از تلاشهای "محمود میرشکار"، طی حکمی از سوی "جمال انصاری" رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور،"حیدر احمدی بنی" به سمت ریاست جدید اداره تعزیرات حکومتی شهرستان چابهار منصوب شد‌.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۰۹۰


ارسال