چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ,13 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱
‌امام جمعه موقت دلگان:
راهبرد جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان مقاومت است
 
امام جمعه موقت دلگان گفت: راهبرد جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان، ایستادگی و مقاومت است.
به گزارش عصر هامون به نقل از صدای بلوچ،‌حجت الاسلام والمسلمین مصطفی عبداللهی در خطبه های نماز جمعه این هفته دلگان با اشاره به سفر نخست وزیر ژاپن به ایران، بیان کرد:آبه در این سفر دریافت که کشوری مانند ایران پس از چهار دهه تحریم از سوی غرب و امریکا، اینگونه با اقتدار با سران استکبار سخن می گوید.

امام جمعه موقت دلگان عنوان کرد: نخست وزیر ژاپن به خوبی دریافت جمهوری اسلامی نشانگر یک حکومت مستقل و آزاد است و این می تواند یک الگو برای کشورهای اسلامی و حتی سایر کشورها باشد.

وی ادامه داد: رد پیام ترامپ که نخست وزیر ژاپن حامل آن بود، از سوی مقام معظم رهبری به معنای رد آمریکا است، این اقدام نشان داد که ایران یکی از قدرت های برتر در سطح منطقه و جهان است.

امام جمعه موقت دلگان تصریح کرد: پخش سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن در رسانه ها ، این پیام را به جهانیان مخابره کرد که راهبرد جمهوری اسلامی ایران در قبال دشمنان مقاومت و ایستادگی است.


حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی خاطرنشان با اشاره به سالروز شهادت دکتر چمران در ۳۱ خرداد اشاره کرد و افزود: ایشان شخصیتی ممتاز و جایگاه ویژه ای داشته است، زندگی شهید چمران و مسیر تکامل ایشان می تواند الگوی مناسبی برای همگان باشد، امام خمینی ( ره) در پیام خود برای شهادت ایشان با واژه های زیبایی از شهید چمران یاد کرده اند.

وی در پایان به سرنگون کردن پهپاد‌متجاوز تروریست های آمریکا توسط سپاه پاسداران اشاره و خاطرنشان کرد: این یک پیام برای همه متجاوزان است که‌اگر بخواهند به حریم کشورمان تجاوز و تعدی کنند با پاسخی دردناک مواجه خواهند شد.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۲۰۸
مرجع : عصرهامون


ارسال