چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ,13 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی زاهدان گفت: بسیج دانشجویی به عنوان علمدار جریان انقلابی از مسئولان مربوطه می‌خواهد یکبار برای همیشه ریشه پدیده منحوس آقازادگی و آقازاده پروری را در دانشگاه بخشکانند.
به گزارش عصرهامون، طا‌ها رهدار، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، پیرامون اتفاقات اخیر این دانشگاه در خصوص آقازادگی و لابی مسئولین گفت: اعتماد به تجربه چند ساله حضور در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به خوبی این نکته را به ما ثابت می‌کند که همواره جریانی در دانشگاه وجود داشته که از همه چیز و همه کس طلبکار بوده و به عنوان یک جریان سهم خواه، همیشه و در همه مدیریت‌ها سهم خاصی برای خود قائل بوده است.
 
رهدارافزود: پس از رسانه‌ای شدن ماجرای رانت سال گذشته این جریان تقریباً چند ماهی بود که دیگر خبری از این جریان نبود تا اینکه در دو، سه هفته اخیر با خبر شدیم بار دیگر این جریان در اقدام سهم خواهانه‌ دیگری در پی تصاحب یک پست مدیریتی جدید در دانشگاه برآمده؛ اما این بار با معرفی گزینه‌ای که تا همین چند وقت پیش درگیر مشکلات گزینشی بوده.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تاکید کرد: نکته قابل تأمل این است که چگونه فردی که علت تأیید نشدن پرونده هیأت علمیش در تهران هنوز بدرستی روشن نشده، تا همین چند وقت پیش درگیر مشکلات گزینشی بوده و سابقه خدمتی و آموزشی چندانی هم ندارد؛ خود را شایسته‌ی پست‌های مدیریتی کلان دانسته و ادعای سهم خواهی از دانشگاه می‌کند. به گونه‌ای که گویی دانشگاه را ارث پدری خود دانسته و همواره سهمی از مسئولیت‌های دانشگاه را برای خود کنار گذاشته اند.
 
وی ادامه داد: امروز این جریان که در پی ترویج آقازاده پروری در دانشگاه است، باید به خوبی بداند امثال این رفتارهایش هرگز از چشم تیز بین جریان‌های دانشجویی انقلابی و بیدار پنهان نخواهد ماند و قطعاً دانشجویان انقلابی دانشگاه نسبت به این رفتار‌ها واکنش نشان خواهند داد.
 
راهدار در پایان افزود: بسیج دانشجویی به عنوان علمدار جریان انقلابی در دانشگاه نسبت به این تحرکات منفعل نبوده و از مسئولین مربوطه می‌خواهد تا با قاطعیت مقابل جریان مذکور بایستند و یکبار برای همیشه ریشه پدیده منحوس آقازادگی و آقازاده پروری را در دانشگاه بخشکانند.
 
لازم به ذکر است بسیج دانشجویی طبق رویه همیشگی خود از هر گونه اقدام انقلابی در دانشگاه حمایت کرده و در مقابل هر اقدام مغایر با قانون و انقلاب اسلامی خواهد ایستاد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۲۵۶


ارسال