شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ,19 October 2019
1
Share/Save/Bookmark
۰
با توجه به آغاز طرح کدینگ کارت سوخت در استان سیستان و بلوچستان بسیاری از رانندگان با مشکلات عجیب مواجه شده اند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ با توجه به طرح کدینگ کارت سوخت در استان سیستان و بلوچستان بسیاری از پمپ های بنزین با صف های طولانی مواجه هستند این در حالی است که رانندگان حتی نمی توانند از کارت سوخت شخصی خود استفاده کنند.
از مهمترین مشکلات این طرح می توان به عدم مسافرت خانواده ها به این استان اشاره کرد ، بسیاری از خودرو های مسافر در زابل که کارت سوخت خودرو آنها غیر قابل استفاده در استان است همانند سایر خودرو های فاقد کارت سوخت هفته ای ۳۰ لیتر بنزین دریافت می کنند که این موضوع باعث شده است تا مسافر با نارضایتی منطقه سیستان را ترک کند.
به گفته برخی از مردم شهرستان ، کارت های سوخت در شمال استان سیستان و بلوچستان تنها در زابل فعال شده است اما در شهرهایی همانند زهک و هیرمند راننده قادر به سوخت گیری نیست.
علیرضا جهانتیغ رئیس شرکت توزیع فراورده های نفتی در شهرستان زابل به خبرنگار اوشیدا گفت: این طرح جهت جلوگیری از قاچاق سوخت در استان اجرایی شده است و یکی از اهداف آن کاهش صفوف بنزین در سایر شهرهای این استان خواهد بود.
وی با بیان اینکه در زابل صف بنزین وجود ندارد گفت: طرح کدینگ شامل خودروهایی می شود که کارت سوخت خود را تازه دریافت کرده باشند و یا در فروردین ماه سال جاری در استان سوخت گیری نکرده باشند.
جهانتیغ تصریح کرد: پس از دریافت مدارک لازم از رانندگان ، ظرف مدت یک هفته کارت سوخت افراد آزاد خواهد شد و قادر به سوخت گیری در کل استان می شوند، همچنین در این مدت در جایگاه های تعیین شده ای هفته ای ۳۰ لیتر بنزین دریافت خواهند کرد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۲۷۶


ارسال
۱۳۹۸/۰۴/۰۳ ۰۷:۱۱
یکبار برای همیشه ، سوخت رو بر اساس پیمایش به خودروهای شخصی اختصاص بدهید اگر کسی واقعا خودروش دویست کیلومتر راه رفت ، همون مقدار بنزین بگیره اگر راه نرفت هیچی نگیره