شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ,19 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
شبکه های دیجیتال رادیو تلویزیون از دو روز قبل در شهرستان دلگان قطع شده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، گیرنده های دیجیتال تلویزیون در مرکز شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان از دو هفته قبل تاکنون با قطعی و اختلال همراه بوده است.

بامری یکی از اهالی شهر گلمورتی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: از دو هفته قبل نصف شبکه های تلویزیونی و رادیویی در مرکز شهرستان دلگان دریافت نمی شود.

وی ادامه داد: اما از دو روز قبل تاکنون شبکه های تلویزیونی در مرکز شهرستان دلگان به صورت کامل قطع شده است و هنوز خبری از برطرف شدن مشکل نیست.

این شهروند عنوان کرد: در دوره ای که به عصر ارتباطات معروف است نباید چنین مشکلات پیش و پاافتاده ای رخ بدهد.

بامری خاطرنشان کرد: از مسئولان شهرستان دلگان و صداوسیمای استان سیستان و بلوچستان تقاضا داریم تا نسبت به رفع این معضل در این منطقه محروم اقدام کنند.

مجتبی شجاعی فرماندار شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: علت قطعی شبکه های دیجیتال از کار افتادن دستگاه های خنک کننده اتاق دکل تلویزیونی و برخی از قطعات فنی بوده است.

وی گفت: با همکاری فرمانداری و کارشناسان فنی صدا و سیمای مرکز استان سیستان و بلوچستان  قطعات مربوطه خریداری و نصب خواهند شد و تا پایان وقت اداری امروز مشکل برطرف خواهد شد.

علی ای حال با توجه به گرمای زیاد هوا و نبود مراکز تفریحی در سطح این شهر ، و اینکه شبکه های تلویزیونی تنها دلخوشی و سرگرمی مردم است، مسئولان نسبت به رفع این معضل اقدام کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۳۴۶
مرجع : عصرهامون


ارسال