چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ,13 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰
سرپرست تیم ملی والیبال ایران:
تیم ملی والیبال ایران آماده مصاف با سه تیم مقتدر است.
 
سرپرست تیم ملی والیبال کشور از آمادگی کامل سرو قامتان تیم ملی والیبال کشور مقابل سه تیم پرتغال، فرانسه و استرالیا خبرداد.
به گزارش عصرهامون؛ امیر خوش خبر در حاشیه اولین تمرین تیم ملی والیبال کشور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهارداشت: بازیکنان تیم ملی ایران با یک روحیه خوب برای رقابت جانانه با حریفان پیش رو روز جمعه در ورزشگاه رضاازده اردبیل به میدان می روند.
خوش خبر با اشاره به اینکه بلندقامتان تیم ملی آماده سه برد شیرین در ورزشگاه رضازاده اردبیل هستند افزود: آمادگی ورزشگاه شش هزار نفری رضازاده اردبیل بسیار مطلوب است و مسیر تیم ها برای تردد و رفت و آمدها خلوت و با امنیت کامل محیا است که امیدواریم روزهای خوشی را در طول این دوره از رقابت ها در استان اردبیل داشته باشیم.
وی با بیان اینکه حضور تماشاگران اردبیلی در رقابت های پیش رو برای بازیکنان و تیم ملی والیبال کشور موجب دلگرمی تیم خواهد بود تصریح کرد: بازیکنان تیم ملی با توجه به اینکه بازی های خوبی را پشت سر گذاشته انداز روحیه خوبی برخوردار هستند و امیدواریم هر سه امیتاز بازی های پیش وری خود را به طور کامل با تشویق ها وحمایت های تماشاگران اردبیلی کسب کنیم.
سرپرست تیم ملی والیبال کشور تنها رقیب تیم ملی والیبال ایران را تیم والیبال فرانسه دانست و افزود: تمامی 16 تیم حاضر در مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان تیم های سرسخت و تراز اول جهان است و همه تیم ها به نوع خود رقیب سختی برای تیم ملی ایران محسوب می شوند که امیدواریم بتوانیم از پس این سه تیم در ورزشگاه رضازاده اردبیل بر بیاییم.
خوش خبر گفت: با حضور پرشور تماشاگران اردبیلی یک بازی تماشایی را به نمایش خواهیم گذاشت و امیدواریم با هر یک از کسب سه امتیاز بازی های پیش رو دل مردم ایران را بتوانیم شاد کنیم.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۳۷۳


ارسال