يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴
معاون سازمان صمت سیستان و بلوچستان خبر داد
قطع سهمیه سوخت 2 واحد تولیدی متخلف در زابل/ انجام 3261 مورد بازرسی از واحدهای صنفی در چابهار
 
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از قطع سهمیه سوخت 2 واحد تولیدی متخلف در زابل و انجام 3هزار و 261 مورد بازرسی از واحدهای صنفی در 3 ماه اخیر در چابهار خبر داد.
محمد قاسمی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: در راستای بررسی فعالیت واحدهای تولیدی در شهرستان زابل از  25 واحد تولیدی بازدید به عمل آمد و علاوه بر نظارت بر نحوه فعالیت، استفاده از سهمیه سوخت واحد های تولیدی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت که در نهایت عدم فعالیت 2 واحد تولیدی منجر به قطع سهمیه سوخت تخصیص یافته به آنان شد.

وی افزود: همچنین برای 5 واحد تولیدی نیز فرم گزارش بازرسي با عناوين تخلف گرانفروشي و عرضه خارج از شبكه جمعاً به ارزش 498 میلیون ریال تكميل و جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

قاسمی همچنین از شناسایی 217 واحد صنفی متخلف در چابهار در 3 ماهه ابتدای سال خبر داد و گفت: این واحدهای صنفی در جریان بازرسی های صورت گرفته در 2 طرح نظارتی ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان، در شهرستان چابهار شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

وی اظهار کرد: بازرسان اداره صنعت ،معدن و تجارت چابهار با همکاری اتحادیه های صنفی طی بازه زمانی 3 ماه از ابتدای فروردین تا پایان خرداد، 3هزار 261 مورد بازرسی از واحدهای صنفی توزیعی کالا و خدمات انجام داده اند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: از این تعداد بازرسی انجام شده 217 واحد صنفی در زمینه های گرانفروشی،کم فروشی، فروش کالای تاریخ مصرف گذشته و عدم درج قیمت متخلف شناخته شده که بعد از تشکیل پرونده جهت صدور حکم مقتضی به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف، گزارشات و شکایات خود را  جهت بررسی به تلفن 124 یا ستاد خبری اداره صنعت ،معدن و تجارت چابهار اعلام کنند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۴۵۰


ارسال