شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۸
رئیس بندر شهید کلانتری چابهار خبر داد
افزایش 68 درصدی میانگین تخلیه روزانه شناورهای سنتی
 
رئیس بندر شهید کلانتری چابهار گفت: ميانگين تخليه شناورهای سنتی به صورت روزانه 68 درصد افزايش و به 570 تن رسيد كه بالاترين میزان تخليه در سال های اخير است.
مجتبی محمدزاده در گفت وگو با عصرهامون، درخصوص روند عملیات تخلیه شناورهای سنتی اظهار داشت: در پی بازدیدهای به عمل آمده در راستای بررسی و رفع مشکلات شناورهای سنتی و تسریع در عملیات تخلیه و خروج شناورها اقدامات خوبی صورت گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به گرمای هوا در ماه های جاری به منظور افزايش ايمنی و كاهش ریسک های احتمالی حریق در شناورهای چوبی در بندر شهيد كلانتری، از تمام ظرفيت های موجود در تخليه فوری و شبانه روزی این شناورها استفاده شد.

وی تصریح کرد: اين اقدامات كه از اواسط خرداد ماه و به دليل ترافيک بالای شناورهای سنتی شروع شد، ميانگين تخليه شناورهای سنتی به صورت روزانه 68 درصد افزايش و به رقم 570 تن رسيد كه بالاترين میزان تخليه در سال های اخير است.

رئیس بندر شهید کلانتری در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به عملیات تخلیه شناورهای سنتی نسبت به شناورهای سایز بزرگ و استفاده از نیروی انسانی مستقیم در عملیات تخلیه و بارگیری و همچنین گرمای شدید هوا در فصل فعلی، سختی این فرآیند را برای کارگران این حرفه دوچندان نموده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۵۶۲


ارسال