پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ,14 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶
فعالیت 110 سمن در سیستان وبلوچستان
 
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از فعالیت 110 سمن در این استان خبر داد و گفت: تنها در سال اخیر، سازمان های مردم نهاد جوانان 37 سمن ثبت به ثبت رسانده اند.
ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، از فعالیت 110 سمن در سیستان وبلوچستان خبر داد و گفت: سازمان های مردم نهاد به عنوان پل ارتباطی میان مردم و دولت با افزایش سطح مشارکت اجتماعی و حضور در بخش های مختلف جامعه، سبب تسریع در روند پیشرفت برنامه های توسعه ای و اثر بخشی و کارآمدی مطلوب اقدامات می شوند.

وی با اشاره به رشد چشمگیر آمار سمن ها در استان تصریح کرد: آمار نشان می دهد که در این خصوص به نسبت به سایر استان ها رشد و پیشرفت قابل توجهی داشته ایم به طوریکه فقط در سال اخیر، سازمان های مردم نهاد جوانان 37 سمن ثبت به ثبت رسانده اند.

وی تاکید کرد: سمن های سیستان و بلوچستان در مسیر برطرف کردن آسیب های اجتماعی و نابسامانی های درون جامعه یاری دهنده خوبی خواهند بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن اشاره به برگزاری نخستین همایش ملی گفتمان دینی و نقش سازمان های مردم نهاد جوانان که در مردادماه سال جاری در چابهار برگزار خواهد شد، اذعان داشت: میزبانی استان سیستان و بلوچستان می تواند فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت سمن های استان باشد.

وی در پایان اظهار کرد: چشم پوشی از ایفای نقش مردم آسیب و هدر رفت منابع را به دنبال خواهد داشت و بی تردید همراهی و مشارکت اجتماعی شان ضمانت توسعه همه جانبه و پیشرفت و آبادانی کشور است؛ در همین راستا با توجه به رسالت و وظیفه ذاتی خود می کوشیم تا با تقویت سازمان های مردم نهاد و حمایت از آن ها گامی موثر در جهت رشد و اعتلای ایران اسلامی برداریم.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۷۲۳


ارسال