شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ,30 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه شهرستان زهک گفت: اسلام جایگاه زنان را بسیار بالا دانسته است.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام حسن خدری در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: زن در جامعه اسلامی از جایگاه و شخصیت بالایی برخوردار است همانطور که حضرت فاطمه (س) یکی از شخصیت های مهم در تاریخ اسلام محسوب می شوند.
امام جمعه شهرستان زهک ادامه داد: زنان جامعه اسلامی با رعایت فرامین الهی از گزند برخی از عوامل حفظ خواهند ماند و در نهایت عفت و پاکی نصیب آنها خواهد شد.
وی ادامه داد: اسلام جایگاه زنان را بسیار بالا دانسته است و از این رو حجاب را پوششی ساده برای حفاظت از زن می داند لذا حفظ حجاب در زندگی روزمره توسط زنان جامعه به واسطه فرهنگ سازی و تربیت فرزندان در دستور کار خانواده ها قرار گیرد.
امام جمعه شهرستان زهک بیان داشت: از این رو با توجه به جایگاه بالای زن در اسلام ، دشمنان ابتدا این قشر از جامعه را هدف قرار داده اند تا به واسطه ای آنها بتوانند برخی از اهداف خود را عملی سازند.
حجت الاسلام خدری گفت: دختران امروز که دشمن در صدد نفوذ به افکار و باور های آنان است ، مادران آینده هستند که بر روی نسل های بعدی نیز تاثیر خواهند گذاشت لذا ، خانواده ها باید در زمینه تربیت فرزندان بسیار حساس و آگاهانه عمل کنند.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۷۵۲


ارسال