چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴
پشت پرده استیضاح نشدن برخی وزرا در مجلس؛
افشاگری یک نماینده از فساد برخی نمایندگان
 
ابوترابی نماینده مجلس گفته که برای استیضاح برخی وزرا در مجلس ما شاهد فسادهایی هستیم.
به گزارش عصرهامون، ابرترابی نماینده مجلس دهم اخیرا در گفت وگویی درباره پشت پرده استیضاح نشدن برخی وزرا اظهار داشت: در استیضاح وزرا لیستی در مجلس داریم که آپارتمان‌هایی برای عدم استیضاح آن وزیر به نمایندگان داده شده یعنی به نمایندگانی آپارتمان داده شده که استیضاح از وزیر را منتفی کردند که این لیست به شورای نگهبان هم داده شده است؛ پس می‌بینیم که فساد این چنینی هم وجود دارد.

به نقل از افکارنیوز، وی در پاسخ به این سوال که این لیست مربوط به دوره قبل است یا خیر،‌گفت: مربوط به دوره‌های قبل و همین دوره هم هست یعنی فقط مربوط به دوره‌ قبل (مجلس نهم) نیست.

این نماینده مجلس بیان داشت: لیستی از این افراد در مجلس وجود دارد که البته به شورای نگهبان هم داده شده است، در دوره قبل هم زیاد بود. بسیاری از رد صلاحیت‌ها هم به همین دلیل بوده است. قرائن و شواهد را که می‌بینیم متوجه می‌شویم که با توجه به گزارشات ارائه شده این موارد با گزارشات و مستند دیگر در شورای نگهبان دستگاه‌های امنیتی نظامی انتظامی و اطلاعاتی سازگار است.

این موضوع اگر با مستندات همراه باشد نشان دهنده فسادی بزرگ در مجموع مجلس است که دستگاههای نظارتی باید سریعا به این موضوع ورود کنند.

از سوی به نظر می رسد شورای محترم نگهبان در تائید صلاحیت برخی افراد در انتخابات آینده باید سقف صلاحیت را در نظر بگیرد تا شاهد چنین فسادهایی از نمایندگان مردم نباشیم.

از سوی دیگر قوه قضاءیه نیز با ورود به این پرونده این موضوع حساس را بررسی کرده و نتایج آن را به مردم اعلام کند ، البته قوه قضاییه نشان داده برای برخورد با هر نوع فساد در هر جایی هیچ نوع اغماضی ندارد و مطمئنا با بررسی این پرونده می تواند ابعاد مختلف آن را آشکار و نشان دهد مبارزه با فساد از اولویت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

از سوی دیگر مردم در انتخابات آینده باید افرادی را انتخاب کنند که جوان و فعال و پویا بوده و با انرژی به دنبال حل مشکلات ملت باشند نه اینکه با پیشنهاد رشوه از استیضاح یک وزیر خودداری کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۷۵۷


ارسال