جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از درخشش بانوان کبدی کار استان در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور خبر داد.
ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: دهمین دوره رقابت های لیگ دسته اول کبدی بانوان باشگاه های کشور، جام کرامت با حضور 19 تیم از استان های سراسر کشور در قالب 4 گروه از تاریخ 17  لغایت 20 تیر ماه به میزبانی شهرستان سبزوار در حال برگزاری است.

وی افزود: تیم کبدی بانوان سیستان و بلوچستان با تیم قدرتمند روانه این مسابقات شده و در مرحله مقدماتی در گروه الف با تیم های آداک تهران، البرز، ورامین و دانشگاه شریعتی تهران هم گروه شده است.

وی ادامه داد: نمایندگان استان در این رقابت ها از 2 مهره کلیدی خود، خانم ها محبوبه سنچولی و فریده ظریف دوست کاپیتان و بازیکنان تیم ملی کبدی و طلایه داران مسابقات آسیایی جاکارتا به خوبی استفاده کرده و با حضور قدرتمند تاکنون حریفان را یکی پس از دیگری شکست داده است.

وی خاطرنشان کرد: بانوان ورزشکار شایسته استان در بازی اول تیم استان ورامین را با نتیجه 40 به 19 شکست دادند، در بازی دوم تیم استان البرز را با نتیجه 45 به 26 پشت سر گذاشتند، در بازی سوم عصر دیروز دانشگاه شریعتی تهران را با امتیاز بالای 69 به 11 مغلوب کردند و تا امروز به عنوان مدعی اصلی قهرمانی کشور مطرح هستند.

کرد اضافه کرد: بانوان کبدی کار استان که صعود آنها به مرحله بعدی قطعی شده است در بازی پایانی گروهی امروز به مصاف تیم آداک تهران خواهند می رود و در صورت پیروزی به عنوان سرگروه به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.

وی در پایان با اشاره به نقش برجسته فریده نظام دوست در پیروزی های تیم اظهار داشت: این بازیکن که افتخار کاپیتانی تیم ملی کبدی کشورمان نیز داراست به عنوان بازیکن و سرمربی تیم کبدی بانوان استان را همراهی می کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۷۶۸


ارسال