پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ,2 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۳
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان خبر داد
توزیع 22 هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان بخش حمل و نقل عمومی استان
 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از توزیع 22 هزار و 44 حلقه لاستیک با نرخ مصوب در میان رانندگان خبر داد.
تیمور باقری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: امروزه حمل و نقل به شکلی گسترده در تمامی زمینه های تولید، توزیع و خدمات جریان داشته و نقش و اهمیت آن در چرخه اقتصادی کشورها انکار ناپذیر است. لذا در راستای تسهیل چرخه حمل و نقل جاده ای کالا و مسافر و فراهم نمودن امکان تردد ایمن و سریع و همچنین تأمین بخشی از مطالبات به حق رانندگان، اقدامات خوبی در جهت توزیع اقلام مصرفی مورد نیاز آنان صورت پذیرفته است.

به گفته این مسئول، از ابتدای شروع طرح در مرداد ماه سال گذشته تاکنون 22 هزار و 44 حلقه لاستیک با نرخ مصوب در میان رانندگان توزیع شده است که 9 هزار و 856 حلقه آن مربوط به سه ماهه نخست سال جاری است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بیان کرد: بر اساس سهمیه استانی اختصاص داده شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و با تعیین عاملان مجاز فروش و توزیع لاستیک، این امکان فراهم شده است تا رانندگان لاستیک مورد نیاز خود را از طریق ثبت درخواست در سامانه و دریافت معرفی نامه از محل های اعلام شده دریافت کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۸۸۳


ارسال