جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ,3 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان:
اظهارنظر مجری عصرجدید غیر منصفانه بود/ نباید خدمات نظام را بدون بررسی زیر سوال برد
 
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان اظهارنظر مجری عصرجدید را غیر منصفانه دانست و گفت: نباید تلاش های مسئولان و خدمات نظام را بدون بررسی زیر سوال برد.
ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، با انتقاد از اظهار نظر احسان علیخانی، مجری برنامه عصر جدید در مورد وضعیت زیرساخت های ورزشی چابهار گفت: احترام زیادی برای عوامل این برنامه به سبب اقدام شایسته شان در خصوص استعدادیابی جوانان ایرانی قائل هستم اما باید گفت سخن مجری این برنامه غیرمنصفانه و به نوعی زیر سوال بردن خدمات نظام در این استان است.

وی افزود: در سال های اخیر شاهد افتتاح و کلنگ زنی پروژه های ورزشی بسیار زیادی در سطح استان بودیم و اقدامات گسترده ای جهت توسعه و ترویج ورزش میان عموم مردم و بهره مندی شان از امکانات مناسب ورزشی صورت گرفته با این حال مجری یک برنامه پربیننده تلوزیونی بدون بررسی شرایط و واقعیت امر، اقدام به موضع گیری عجولانه در این خصوص کرد.

وی ادامه داد: از زمانی که نام ساسان پرکان به عنوان یک استعداد تازه کشف شده مطرح شد، مجموعه ورزش استان با همت و همکاری همه جانبه مسئولان استان تلاش کرد تا زمینه را برای رشد و پیشرفت این نوجوان سیستان و بلوچستانی فراهم کند و در این راه از هیچ تلاشی از تدارک فضای تمرین تا به خدمت گرفتن مربی تیم ملی برای تمرینات بهتر و بیشتر وی فروگذار نکرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه مجموع تعداد ژیمناستیک کاران چابهار به 20 نفر هم نمی رسد اظهار کرد: این شهرستان تا نزدیک به 2 سال قبل، سالن اختصاصی ژیمناستیک داشت که طول عمر بنا و فرسودگی منجر به آسیب دیدن بخش هایی از ساختمان این مجموعه در جریان توفان گونو شد. پس از آن با توجه به خطری که سلامت ورزشکاران را تهدید می کرد در خصوص تخریب کامل این فضا و احداث مکان ورزشی جدید اقدام شد.

وی خاطرنشان کرد: با این حال اداره ورزش و جوانان بنا بر وظیفه ذاتی خود فضای سالن حوادث غیرمترقبه را با تشک و تجهیزات در اختیار ژیمناستیک کاران چابهاری قرار داد و اعلام کرد به محض اتمام عملیانت ساخت و آماده شدن سالن کوثر، این سالن را کاملا در اختیار ژیمناستیک قرار خواهد گرفت.

کرد افزود: زیرساخت های ورزشی چابهار از جمله سالن 2 هزار نفری این شهرستان در حال تکمیل شدن است. ضمن اینکه چابهار تنها شهرستانی در استان است که همه ادرات سالن های ورزشی بعضا مجهزتر از سالن های ورزشی ما دارند که امیدواریم با در اختیار قرار دادن این فضاها و هم افزایی با سایر نهادها و دستگاه های متولی، نقش پررن تری در رشد و پیشرفت جوانان استان ایفا کنند.

شایان ذکر است، شب گذشته احسان علیخانی، مجری برنامه تلویزیونی عصر جدید در جریان قسمت اول از مرحله نیمه نهایی این برنامه خطاب به استاندار و مسئولان ورزش سیستان و بلوچستان گفت: بچه های چابهار خیلی با استعداد اند و یک سالن کوچک می خواهند؛ اگر نمی توانید کاری کنید تا فینال این برنامه اعلام کنید تا طبق معمول مردم بیایند وسط و این کار را انجام دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۹۱۴


ارسال