جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ,3 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۳
از ابتدای تیرماه جاری صورت گرفت؛
شناسایی 12هزار کارت سوخت مهاجر جدید در سیستان و بلوچستان/ تغییر شگرد قاچاقچیان با اجرای طرح کدینگ
 
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان از شناسایی بالغ بر 12 هزار کارت سوخت مهاجر جدید در استان خبر داد.
محمد محبی در گفتگو با عصرهامون گفت: با اجرای طرح کدینگ کارت سوخت در استان موفق شدیم تعداد زیادی کارت سوخت مهاجر را در استان شناسایی و ابطال کنیم که کمک شایانی به کاهش پدیده زشت قاچاق و البته سهولت سوخت گیری برای شهروندان می کند.

وی ادامه داد: از ابتدای تیرماه جاری تاکنون بالغ بر 12 هزار کارت سوخت مهاجر در استان شناسایی شد که مراحل ابطال و مسدود سازی آنها نیز در حال انجام است.

وی تاکید کرد: اجرای طرح کدینگ به شدت قاچاقچیان سوخت را با مشکل مواجه کرد اما آنها نیز به منظور ادامه روند فعالیت غیرقانونی خود دست به انجام شگردهای جدیدی برای تخلیه کارت های سوخت مهاجر زده اند که خوشبختانه با توجه به اینکه سیستم ارائه شده هوشمند است به راحتی می توان جلوی شگردهای جدید قاچاقچیان و سودجویان سوخت را نیز گرفت.

محبی در پاسخ به خبرنگار عصرهامون مبنی بر چرایی شلوغی جایگاه های سوخت در روزهای پایانی ماه افزود: حذف سهمیه های سوخت موجود در کارت یکی از عمده ترین این دلایل است اما کمبود نازل های سوخت نیز در این باره بی تاثیر نیست.

به گفته محبی؛ به منظور رفع این مشکل نیز قصد داریم تا با هماهنگی دستگاه های متولی، تعداد نازل های سوخت در جایگاه ها را افزایش دهیم که این اقدام نیز می تواند به سرعت سوختگیری شهروندان و در پی آن رفع مشکل صفوف طولانی جایگاه ها موثر باشد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۹۱۹


ارسال