پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ,2 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰
در راستای نظارت بر فعالیت های بخش حمل و نقل عمومی انجام شد؛
رسیدگی به تخلف 45 راننده و 72 شرکت در سیستان وبلوچستان
 
معاون حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: در راستای نظارت بر فعالیت های بخش حمل و نقل عمومی جاده ای به تخلف 45 راننده و 72 شرکت در استان رسیدگی شد.
تیمور باقری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: به منظور نظارت بر اجرای دقیق قوانین و مقررات بخش حمل و نقل جاده ای، از ابتدای سال جاری تاکنون جلسات کمیسیون ماده 11 استانی مربوط به تخلفات رانندگان و ماده 12 استانی مربوط به تخلفات شرکت های حمل و نقل باری و مسافری، هر کدام در 3 نوبت برگزار و به تخلفات 45 راننده و 72 شرکت حمل و نقل رسیدگی شد.

وی در خصوص آراء صادره در این جلسات گفت: با توجه به اختیارات تفویض شده به کمیسیون استانی، برای رانندگانی که تخلف آنها احراز شد آراء متفاوتی از تذکر کتبی با درج در سوابق کارت هوشمند تا لغو کارت هوشمند به مدت یک ماه، در نظر گرفته شده است.   

باقری در خصوص تخلفات انجام شده در بخش شرکت ها نیز بیان کرد: پرونده تخلف 72 شرکت حمل و نقل باری و مسافری نیز مورد بررسی قرار گرفته که پس از استماع دفاعیات و ارائه مدارک توسط نمایندگان شرکت های متخلف، آراء مختلفی از جمله لغو پروانه فعالیت به مدت یک ماه، جریمه نقدی و یا تذکر کتبی با درج در پرونده، صادر شده است.

معاون حمل و نقل جاده ای استان در ادامه با تاکید بر اهمیت نظارت بر خدمات ارائه شده در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای، افزود: این اداره کل به صورت مستمر بر فعالیت رانندگان و شرکت ها نظارت می کند، شهروندان می توانند از طريق مراجعه حضوری به ادارات و نمایندگی های تابعه این اداره کل در شهرستان های استان و یا ارسال پیامک به شماره 3000141 و یا تماس با تلفن 141، هرگونه انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت را به این اداره کل منعکس کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۹۳۷


ارسال