پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ,16 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۶
رستم زادگان به خوان آخر نرسيدند؛
مقام سوم کبدی کاران سیستان و بلوچستان در لیگ دسته یک باشگاه های کشور
 
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از کسب مقام سوم نماینده استان در مسابقات لیگ یک کبدی کشور خبر داد.
ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: پانزدهمین دوره رقابت های لیگ دسته اول کبدی مردان باشگاه های کشور، جام کرامت از  22 تیرماه به میزبانی شهر مقدس مشهد با حضور 21 تیم از استان های سراسر کشور در قالب 7 گروه برگزار شد.

وی افزود: تیم کبدی آویسا پارسه زابل به عنوان نماینده سیستان و بلوچستان در این دوره از رقابت ها در مرحله نخست تیم های شهرداری قزوین، استان البرز و تهران را شکست داد. سپس با نتیجه قاطع 54 به 29 موفق به پشت سر گذاشتن تیم باشگاهی آمل در مرحله یک چهارم نهایی شد و با شایستگی تمام به نیمه نهایی صعود کرد.

وی ادامه داد: کبدی کاران استان روز گذشته در ادامه در جدالی حساس در بازی ماقبل فینال نتوانست از سد تیم قدرتمند و سرعتی کرمانشاه عبور کند و از صعود به لیگ برتر بازماند.

وی خاطرنشان کرد: نماینده کبدی استان که با تلفیقی از جوانان و بزرگسالان در این رقابت ها حضور پیدا کرده بود در آخرین بازی خود در مسابقه و در دیدار رده بندی مسابقات تیم شهرداری قزوین را برای دومین بار با نتیجه 41 به 32 شکست داد و با 6 پیروزی، به مقام سومی این دوره بسنده کرد.

شایان ذکر است، نماینده کرمانشاه که پیش از بازی نهایی جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرده بود، با شکست سرخنکلاته در فینال قهرمان پانزدهمین دوره لیگ یک کبدی کشور شد.

انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۹۴۵


ارسال