سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ,12 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹
تلاش و خدمت به جامعه علمی کشور کمترین کار برای ادامه راه شهداست
 
معاون آموزشی و دانشجویی مرکز امور شاهد و ایثار گران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کمترین کار ما برای ادامه دادن راه شهدا، تلاش برای خدمت به جامعه علمی کشور به عنوان یک دین و وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی است.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، محمد رستمی صبح امروز در دیدار با خانواده شهید حامد بزی؛ ضمن تشکر از خانواده معظم شهید، شهدا را مایه عزت و سرافرازی نظام‌مقدس جمهوری اسلامی دانست و بیان کرد: شهدا با شجاعت و استقامت خود پایه های انقلاب را تثبیت و موجب استحکام و قدرتمند شدن این یادگار امام (ره) شدند.
 
وی افزود: نعمت آسایش، آرامش و امنیت امروز جمهوری اسلامی ایران از برکات رشادت های افرادی است که مخلصانه در دفاع از ارزشهای اسلامی و آرمانهای اصیل انقلابی جانفشانی کردند که یکی از این شهدا شهید نماز جمعه چابهار شهید حامد بزی است.

معاون آموزشی و دانشجویی مرکز امور ایثارگران در دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا وظیفه ماست و موجب برکات فراوانی برای آیندگان خواهد بود و این کمترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم.
 
رستمی با بیان اینکه هر چه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، خاطر نشان کرد: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران که در راه ارزشهای الهی از خود گذشتگی کردند، کاری ارزشمند و نوعی عبادت است.

 این دیدار به همت دفتر نمایندگی امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار و با حضور معاون آموزشی و دانشجویی مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس امور کارکنان و استانها در مرکز امور شاهد و ایثار گران، هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار ورییس بنیاد شهید شهرستان چابهار انجام شد و ضمن دیدار با خانواده شهید حامد بزی از شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار با آرمانهای شهدا و امام شهدا عهدی و پیمانی دوباره بستند.
 
شهید حامد بزی دانشجوی شهید‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار در ۲۸ مهرماه سال ۹۱ در حادثه تروریستی، توسط مزدوران استکبار به شهادت رسید.


.

.

.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۹۵۵


ارسال