دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۹
احتمال ساخت نسخه تک‌نفره بازی Division
 
با توییت یکی از طراحان بازی Division، احتمال ساخت نسخه آفلاین این بازی به وجود آمد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از مبهم‌ترین عناوین موجود در بزار که طرفداران زیادی هم دارد، بازی Division است. بخش داستانی این سری در کلیه نسخه‌های آن دارای ابهام زیادی است و کمتر گیمری به طور کامل داستان ابزی را درک می‌کند. البته از این موضوع که شرکت یوبیسافت محیط بازی را به طور کامل و با جزییات دقیق طراحی کرده است نباید گذشت و شهرهای New York City و Washington به خوبی ساخته شده‌اند و این طراحی ظریف قطعا گیمر را در خود غرق خواهند ساخت. اما به تازگی یکی از طراحان این بای که Julian Gerighty نام دارد، توییت یکی از گیمرها را با این عنوان که "فکر می‌کنم" باز نشر کرد و بسیاری از گیمرها از این خبر خوشحال شدند.
متن توییت باز نشر شده به این صورت بود: گیمرها علاقه دارند تا حالت تک نفره و داستانی سری Division نیز ساخته شود و این سری فقط به بخش آنلاین و چند نفره محدود نشود. بهتر است شرکت یوبیسافت روی نسخه آفلاین این بازی نیز تمرکز کند و هر طور که شده نسخه تک نفره این بازی را حتی با داستانی بسیار کوتاه بسازد.
بسیاری از گیمرها مدت‌هاست به دنبال نسخه آفلاین این بازی هستند چرا که نسخه آنلاین محدودیت‌های بسیار زیادی را برای گیمرها ایجاد می‌کند که کمترین آن‌ها قطع و وصل شدن اتصال به اینترنت است. علاوه بر این در بیشتر کشورها کاربران پلتفرم کامپیوتر نمی‌توانند نسخه اصلی عناوین را به دلیل قیمت بالا خریداری کنند و به همین دلیل مجبور به دریافت نسخه آفلاین بازی‌ها به صورت کرک شده می‌کنند. از طرفی هم یوبیسافت باید گیم ‌پلی تکراری بازی Division را که مانند سایر عناوین این سبک است تغییر دهد چرا که این سبک از گیم پلی در بسیاری از بازی‌های بازار وجود دارد و همه‌ی گیمرها آن را تجربه کرده‌اند.
با این حال هنوز به صورت رسمی خبر ساخت نسخه آفلاین سری Division از سوی شرکت یوبیسافت اعلام نشده است و باید منتظر اعلام رسمی این شرکت در آینده بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۹۹۷


ارسال