معاونت استاندار و فرماندار ویژه از کارخانه بافت بلوچ و ایران کولا بازدید کرد

29 تير 1398 ساعت 15:44

صبح امروز معاونت استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر و هئیت همراه از کارخانه بافت بلوچ و ایران کولا بازدید کردند.


به گزارش عصر هامون، به نقل از پهره؛ معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر از بخش های مختلف کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر بازدید کرد.
وی از کارخانه بافت بلوچ به عنوان یکی از مهم ترین واحدهای نساجی کشور نام برد که نقش مهمی در اشتغال و رونق اقتصادی منطقه دارد.
معاونت استاندار و فرماندار ویژه در حاشیه بازدید به خبرنگار پهره گفت: به تعداد 3سوله و سالن جدید در دست پیمانکار می باشند طبق بازدیدی که امروز انجام شد در یک سوله ماشین آلات و تجهیزات اولیه نصب شده است و 2 سوله دیگر توسط پیمانکاران در حال تکمیل و بهره برداری می باشند و پیشرفت کار به نسبت خوب است.
وی افزود: در مرداد ماه هم سایر تجهیزات و ماشین آلات برای 2 سوله دیگر خریداری و نصب می شود و در شهریور ماه هم جهت افتتاح و راه اندازی سالن ها برنامه هایی پیش رو خواهیم داشت.
وی ضمن بازدید بیان کرد: هر هفته مسئولین کارخانه طی گزارشی، من را از پیشرفت کار آگاه کنند و نظارت جدی در پیشبرد کارها صورت می گیرد.

ابوذر کوثری تصریح کرد: هم اکنون تعداد 170نفر در کارخانه بافت بلوچ مشغول به کار هستند که با افتتاح 3سوله، طبق برآوردهایی که انجام شده بیش از 1000 نفر مشغول به کار خواهند شد.
انتهای پیام//


کد مطلب: 114047

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/114047/معاونت-استاندار-فرماندار-ویژه-کارخانه-بافت-بلوچ-ایران-کولا-بازدید

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/