چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ,20 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴
رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار خبرداد:
صعود نماینده فوتبال ساحلی استان سیستان و بلوچستان به جمع چهار تیم جوانان کشور
 
رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار گفت: تیم فوتبال ساحلی جوانان منطقه آزاد چابهار به نمایندگی از استان سیستان و بلوچستان در رقابت‌های فوتبال ساحلی جوانان قهرمانی کشور به جمع چهار تیم برتر پیوست.
به گزارش عصرهامون، عمر بلوچ در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: تیم فوتبال ساحلی جوانان چابهار در رقابت‌های فوتبال ساحلی جوانان قهرمانی کشور به میزبانی یزد با تیم‌های از استان‌های یزد، اصفهان، سمنان و بوشهر همگروه شد که در این مسابقات حضوری مقتدرانه داشت.

وی افزود: جوانان شایسته چابهاری در اولین بازی به مصاف تیم گلساپوش یزد یکی از قدرت‌های فوتبال ساحلی کشور رفت که در یک بازی نزدیک این دیدار را با نتیجه 6 به 7 به حریف خود واگذار کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار ادامه داد: شاگردان مستعد و غیرتمند ناصر حوت در دومین روز از مسابقات تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر را با نتیجه 5 بر 4 شکست دادند و اولین پیروزی را به دست آوردند.

وی گفت: تیم فوتبال ساحلی جوانان سواحل مکران منطقه آزاد چابهار در سومین روز نیز دومین برد خود را با شکست اصفهان با نتیجه 4 بر 3 به دست آوردند.

بلوچ بیان کرد: جوانان چابهاری در آخرین بازی خود تیم پرقدرت سمنان را با نتیجه 3 بر صفر در هم کوبیدند و به جمع چهار تیم برتر مسابقات صعود کردند.

وی خاطرنشان کرد: چهار تیم صعود کننده به مرحله بعد در یک گروه به صورت دوره ای با هم رقابت خواهد کرد تا تیم های اول تا چهارم کشور مشخص شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۰۵۰


ارسال