شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندار شهرستان کنارک، گفت: این شهرستان تامین کننده 80 درصد خوراک اولیه کارخانجات شیلاتی و آبزیان کشور است.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، حمیدالدین یوسفی صبح امروز در جلسه برنامه ریزی اعتبارات شهرستان کنارک با حضور معاون بودجه سازمان استان، مدیرکل شیلات و شورای اداری این شهرستان بیان کرد: این کمیته از مهمترین کمیته های تعیین کننده توسعه شهرستان کنارک است.

وی با اشاره به اینکه بالغ بر 59میلیارد تومان برای شهرستان بندری کنارک در جلسه کمیته برنامه ریزی اعتبارات مصوب شده است، افزود: این شهرستان علاوه بر توسعه منطقه ای و محلی می تواند در توسعه ملی نقش آفرینی کند.

فرماندار کنارک ادامه داد: با برنامه ریزی دقیق در کنار تلاش جهادی می توان هم مشکل اشتغال شهرستان و مناطق همجوار را برطرف کرد.

وی با اشاره به اینکه امروز در مرکز کشور استان سیستان و بلوچستان کانون توجه است تصریح کرد: مدیران شهرستان کنارک مکلف هستند تمامی زیرساخت ها را برای سرمایه گذاران خصوصی آماده کنند.

یوسفی با اشاره به ظرفیت های بالقوه بخش زرآباد،گفت: این بخش در زمینه صید و صیادی،گردشگری و بویژه کشاورزی نقش مهمی در توسعه استان دارد.

وی ادامه داد: امروز کشور هم در عرصه بین المللی و هم منطقه ای در شرایط ویژه ای قرار دارد و همه باید نسبت به رفع مشکلات مردم تلاش جهادی کند.

فرماندار کنارک خاطرنشان کرد: در این چهار دهه که از عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میگذرد، دشمنانان تلاش کرده اند که بین مردم و مسوولین نظام تفرقه اندازی کند که با هوشیاری و در صحنه بودن ملت سرافراز هرگز به نقشه شوم خودشان نرسیدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۰۵۴


ارسال