سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندار شهرستان چابهار گفت: بایستی کلیه برنامه های ادارات زیر مجموعه در این شهرستان حتی بهزیستی و کمیته امداد به توانمندسازی و اشتغال ختم شوند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران رحمدل بامری در هفتمین روز از هفته بهزیستی در دیدار با رئیس و کارکنان اداره بهزیستی در سالن جلسات فرمانداری چابهار عنوان کرد: برنامه مداری از اصول پویایی و تحرک بیشتر در هر ارگانی می باشد از اینرو اجرای برنامه های سالانه برای پویایی بیشتر در بهزیستی حائز اهمیت است.

وی ضمن تاکید بر همکاری های بین بخشی ادارات با بهزیستی ادامه داد: شهرداری و ادارات باید عبور و مرور بدون سختی معلولان در سطح شهر و ادارات را تسهیل کنند و مسیرهای ویژه معلولان ساخته شود.

بامری تاکید کرد: خانواده های دارای چند معلول توجه ویژه به خانواده های چند معلولیتی در زمینه ساخت و ساز منازل رایگان و ارائه خدمات مطلوب تر و استفاده از پتانسیل ها و موسسات مردم نهاد هدف اصلی بهزیستی باشد.

وی به لزوم تقویت بخش های غیر دولتی تاکید و تشریح کرد: تقویت بخش های غیر دولتی در حوزه بهزیستی یکی از مهم ترین اقدامات و بسیار موثر است که با استفاده از این چنین بخش هایی می توان به درصد بیشتری از افراد معلول و مددجویان خدمات رسانی کرد.

رئیس اداره بهزیستی چابهار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات این اداره خواستار اجرایی شدن مصوبات متناسب سازی، تفاهم های منعقد شده بین بخشی ادارات با بهزیستی شهرستان و راه اندازی شورای مشارکت های مردمی شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۰۷۹


ارسال