دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ,26 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷
فاز دوم ساخت ورزشگاه چمن مصنوعی پلان چابهار آغاز شد
 
رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار گفت: چمن پروژه ساخت ورزشگاه در شهر پلان تخليه و آماده نصب می باشد و عمليات نصب چمن نیز آغاز شده است.
گزارش عصرهامون، عمر بلوچ در گفت و گو با چهاربهاران افزود: این پروژه می‌تواند در افزایش شور و نشاط اجتماعی مردم موثر باشد، و برای افتتاح هر چه زودتر فوتبال در چمن مصنوعی تسریع در ساخت صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه بهره‌مندی روستاها از امکانات ورزشی می تواند امید را در دل جوانان روستا زنده کند ادامه داد: توسعه اماکن ورزشی شهرهای کوچک در دستور کار است و ما كنار همين پروژه يك سالن ورزشی دیگر كلنگ زنی كرديم كه به زودی عمليات ساخت آن شروع می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار عنوان کرد: تامین زیرساخت های ورزشی درشهرستان و روستاها می تواند زمینه شناسایی جوانان مستعد و علاقمند در حوزه ورزش را فراهم کند.

وی چابهار را منطقه ای سرشار از استعدادهای ناب ورزشی در رشته های مختلف دانست و تشریح کرد: توجه به ورزش همگانی و توسعه زیر ساخت های آن می تواند زمینه معرفی استعدادهای نوجوانان و جوانان را به ورزش قهرمانی فراهم کند.

بلوچ در پایان خاطرنشان کرد: با نگاه ویژه مسئولان نسبت به ورزش روستایی به ویژه روستاهای بخش مرکزی این شهرستان در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری این پروژه های ورزشی خواهیم بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۰۸۰


ارسال