تیم دوچرخه سواری چابهار ۱۳ مدال طلا کسب کرد/ صعود ۶ دوچرخه سوار به المپیاد ورزشی کشوری

30 تير 1398 ساعت 12:29

مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: تیم دوچرخه‌سواری اداره بندر که به عنوان نماینده چابهار به مسابقات استانی اعزام شده بود توانست ۱۳ مدال طلا، ۹مدال نقره و ۷ مدال برنز را از آن خود کنند.


به گزارش عصرهامون، بهروز آقایی در گفت و گو با چهاربهاران عنوان کرد: رقابت های قهرمانی استان و انتخابی المپیاد استعدادهای برتر دوچرخه سواری به میزبانی زاهدان ۲۶ تیر ماه ۹۸ برگزار شده است.

وی با اشاره به شرکت رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در ۴ رشته افزود: این رقابت دو بخش آقایان و بانوان برای اعزام به المپیاد استعدادهای برتر انتخاب شد و ۶ دوچرخه سوار خانم و آقا به رقابت های کشوری صعود کردند.

مدیر بندر چابهار ادامه داد: تیم چابهاری به اسپانسری اداره کل بندر توانسته در زمینه ورزشی ۲۹ مدال استانی را کسب کند که این چنین پیروزی هایی در زمینه های ورزشی دیگر نیز با پشتیبانی این اداره حاصل شده است.

وی با اشاره به صعود ۳ خانم و ۳ آقا به مسابقات کشوری خاطرنشان کرد: المپیاد استعدادهای برتر که به صورت کشوری برگزار می شود با حضور این ۶ نماینده چابهاری به اسپانسری اداره بندر انجام خواهد شد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 114082

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/114082/تیم-دوچرخه-سواری-چابهار-۱۳-مدال-طلا-کسب-صعود-۶-سوار-المپیاد-ورزشی-کشوری

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/