پیشرفت ۹۰ درصدی زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی در کنارک

30 تير 1398 ساعت 13:43

فرماندار شهرستان کنارک گفت: ساخت پروژه های ورزشی تاثیر مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش امید به زندگی جوانان در شرایط تحریم و بیکاری در جامعه دارد.


به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران حمیدالدین یوسفی در بازدید از چمن مصنوعی در حال احداث روستای بندنیی زرآباد کنارک عنوان کرد: افزایش و ساخت و ساز اماکن ورزشی باید در اولویت ورزشکاران و مسئولین ورزش و جوانان کنارک باشد تا علاوه بر کاهش نرخ رشد آسیب های اجتماعی افتخار آفرینی در زمینه ورزشی افزایش یابد.

وی با بیان اینکه سواحل بخش زرآباد پتانسیل برگزاری بازی های آبی و ساحلی را دارد ادامه داد: باید در خصوص ورزش های آبی که جنبه ملی و حتی بین المللی دارد برنامه ریزی شود تا از این طریق گردشگری رونق بیشتری یابد.

فرماندار کنارک ادامه داد: اگر جوانان به میادین ورزشی کشانده شوند در جلوگیری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی می‌توان گام‌های ارزنده ای برداشت، ورزش و تحرک می‌تواند در پیشگیری از وقوع جرم و ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی نقش بسزایی ایفا کند.

وی خاطرنشان کرد: ورزش علاوه بر اینکه سبب شادی و نشاط افراد می‌شود فواید سودمندی برای انسان دارد که می‌توان به سلامت روح و روان و جسم که از مهم ترین این فواید است اشاره کرد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 114083

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/114083/پیشرفت-۹۰-درصدی-زمین-مینی-فوتبال-چمن-مصنوعی-کنارک

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/