جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ,6 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۵
گرمای شدید و کم سابقه سبب کمبود مرغ در بازار ایرانشهر شده است
 
معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: پیگیر جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو در بازار و خواهان جلب رضایت مردم هستم.
به گزارش عصر هامون، معاونت استاندار و فرماندار ویژه در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: پیگیر جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو در بازار و خواهان جلب رضایت مردم هستم.
وی خاطرنشان کرد: این روزها نیز شاهد کمبود مرغ در بازار هستیم که شخصا موضوع را پیگیری می کنم و با جلسه ای که با مسئولین اتحادیه مرغداران داشته ام قرار بر این شد که برای جبران این کمبود از ظرفیت استان همجوار کرمان تا حدودی استفاده شود.
وی در خصوص دلیل این کمبود نیز اظهار کرد: کمبود مرغ در بازار ناشی از بروز بیماری طیور نیوکاسل بوده و گرمای شدید و کم سابقه باعث تشدید آن شده است.
کوثری با اشاره به همکاری مسئولین اتحادیه مرغداران گفت: نسبت به واردات حداقل ۵ کامیون مرغ از کرمان جهت جبران اقدام می کنند و تا زمانی که در بازار تعادل برقرار شود این روند ادامه دارد، با همکاری تولید کنندگان شهرستان این کمبود رفع می شود.
وی بیان کرد: شهروندان محترم ایرانشهر در صورت مشاهده کمبود یا تخلف مراتب را به اداره تعزیرات گزارش دهند و در صورت عدم رسیدگی فرمانداری را در جریان امور قرار دهند.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۱۴۹


ارسال