جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ,6 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
خسرو شهراز بازیگر سریال گاندو گفت: من باز هم اگر بتوانم در چنین سریال امنیتی بازی می کنم، مشکل اساسی مملکت ما همین امنیت است و ربطی به مسائل دیگر ندارد، من یک بازیگر هستم چرا نباید قبول کنم؟
به گزارش عصرهامون خسرو شهراز بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص بازی در سریال گاندو در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ گفت: من باز هم اگر بتوانم در چنین سریال امنیتی بازی می کنم، مسئله اساسی مملکت ما امنیت است و ربطی به مسائل دیگر ندارد، من یک بازیگر هستم چرا نباید قبول کنم؟
وی در مورد واکنش تند برخی از مسئولین دولتی به سریال گاندو اظهار داشت: وقتی که یک دزد را بگیرید سریع اعتراف نمی کند که دزدی کرده است، یک ضرب المثل است که می گوید "چوب را برداری گربه دزد فرار می کنه"، این سریال تماما با سند و برهان و مستند است، هر اتفاقی که در آن افتاده، یعنی اصل قضیه مستند است و هر کس که بخواهد می تواند اسنادش را پیدا کند.
بازیگر سریال گاندو در پایان گفت: اصل قضیه جیسون رضائیان 100 درصد واقعیت است، تخیل در داستان دخیل بوده است نه در اصل اتفاقی که در مورد آن سریال نوشته شده است. ما که مایکل هاشمیان را در تخیل خودمان نساخته ایم، این شخصیت به نام جیسون رضائیان وجود داشته است؛ کسانی که می خواهند حاشیه درست کنند و ماجرا را برگردانند چنین حرف هایی را هم باید بزنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۱۵۷


ارسال