سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹
امام جمعه موقت دلگان:
برخورد با هنجار شکنان وظیفه پلیس است/ تخریب پلیس خارج از کشور برنامه ریزی شده است
 
امام جمعه موقت دلگان گفت:تخریب پلیس خارج از کشور برنامه ریزی شده است.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به سخنان فرمانده ناجا در جمع ائمه جمعه سراسر کشور، بیان کرد: برخورد با هنجار شکنان و قانون شکنان از وظایف نیروی انتظامی است.

امام جمعه موقت شهرستان دلگان گفت: هیچ شخص و یا جریانی نمی تواند مقابل اقدامات قانونی ناجا باشد و اگر ایستاد باید با آن شخص و جریان برخورد شود.

وی تصریح کرد: معمولا افرادی علیه پلیس کشورمان جوسازی می کنند که یا خود مرتکب تخلفی شده و یا یکی از آشنایان و نزدیکانشان مرتکب تخلفی شده اند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک ادامه داد: برنامه تخریب نیروی انتظامی در فضای مجازی از خارج از کشور برنامه ریزی و عده ای در داخل کشور که مزدور دشمنان انقلاب و نظام اسلامی هستند، به آن دامن می زنند.

امام جمعه موقت شهرستان دلگان اضافه کرد: مبارزه با بدحجابان و بی حجابان از وظایف پلیس است، چرا که حجاب در کشور ما قانونی است.

وی افزود: پوشش حجاب برای بانوان در قرآن و روایات اسلامی آمده است، و افرادی که سعی در کشف حجاب و هنجارشکنی دارند، قطعا ناجا با آنها قاطعانه برخورد خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شیبک خاطرنشان کرد: ائمه جمعه و جماعات، ارگان های مختلف فرهنگی، نخبگان و اقشار مختلف جامعه موظفند که در بحث حجاب و ترویج آن در جامع فرهنگ سازی و همچنین نسبت به معرفی قبح کشف حجاب و بدحجابی اهتمام داشته باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۱۵۹
مرجع : عصرهامون


ارسال