جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ,6 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۱
جانشین سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:
مواضع قاطعانه ناجا در برخورد با هنجارشکنان قابل تقدیر است/ سپاه در کنار نیروی انتظامی
 
جانشین سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از مواضع مقتدرانه و شفاف نیروی انتظامی در برخورد با هنجارشکنان قدردانی کرد.
سردار محمد ناظری در گفتگو با عصرهامون گفت: مسئولیت تامین نظم و امنیت در شهرها به نیروی انتظامی محول شده که تاکنون نیز این نیرو با صلابت و سلامت موفق به اجرای تعهدات خود شده است.
 
وی افزود: آنچه توسط ناجا در کشور صورت می گیرد بر اساس مُر قانون و در حیطه چارچوب وظایف تعیین شده بوده و هست اما اگر این روزها فرد یا افرادی خاص بر علیه سبزپوشان نیروی انتظامی مواضع مخالف می گیرند نشات گرفته از القائات شکل گرفته از بیرون و تهاجم فرهنگی نفوذ یافته است.
 
این مقام مسئول تاکید کرد: اگر ناجا در اجرای وظایف قانونی خود مماشات و کوتاهی کند قطعاً دیگر شاهد این امنیت موجود در داخل شهرها نخواهیم بود و عده ای که غیرمنصفانه و یا از روی جهل و عدم آگاهی حرف های غیرکارشناسی بیان می کنند خواسته یا ناخواسته به امنیت پایدار در کشور ضربه می زنند.
 
وی خاطرنشان کرد: همان طور که مقابله با مفاسد اقتصادی و قاچاق کالا و ارز و مبارزه با مواد مخدر به فرموده مقام معظم رهبری باید با قوت صورت بگیرد طبیعتاً برخورد با هنجارشکنان و کسانی که به حقوق عامه شهروندان تعدی و تجاوز می کنند نیز باید در دستور کار باشد که این موضوع جدیدی نیست بلکه خواست و اراده همگانی مردم ایران است.
 
جانشین سپاه سلمان سیستان وبلوچستان با تاکید بر اینکه سپاه با تمام توان در کنار ناجا قرار دارد و از ارائه هیچ گونه کمکی چشم پوشی نمی کند ادامه داد: عملکرد نیروی انتظامی تا امروز قابل قبول بوده و در اکثر موارد تذکرات لسانی و هشداری سرلوحه کار ماموران بوده است اما زمانی که فرد یا افرادی قصد خدشه دار کردن امنیت شهرها را داشته باشند قطعاً نیازمند است که پلیس با استفاده از امکانات و تجهیزات در اختیار و در چارچوب قانون با آنها برخورد کند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۱۶۰


ارسال