جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ,6 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: برخورد نیروی انتظامی با هنجارشکنان اجتماعی خواسته به حق مردم ایران و جامعه ورزشی کشور است.
عباس شیبک در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با اعلام حمایت از نیروی انتظامی، گفت: تامین امنیت اجتماعی و روانی در جامعه نیز در کنار دیگر وظایف پلیس از اقدامات قابل تقدیر این نهاد انقلابی است.

وی افزود: مقابله با هنجارشکنان اجتماعی و افرادی که قوانین کشور را نادیده میگیرند یکی از مهمترین وظایف نیروی انتظامی و خواسته به حق مردم از این نهاد است.

رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال ضربه زدن به کشورمان هستند، خاطرنشان کرد: بی شک دشمنان همواره به دنبال ضربه زدن به این کشور و انقلاب هستند و با جوسازی های روانی و دعوت مردم به هنجارشکنی به دنبال رسیدن به اهداف شوم خود هستند اما باید بدانند این مردم در کنار نیروهای نظامی و انتظامی خود ایستاده و با هنجارشکنان برخورد می کنند.

وی ادامه داد: رعایت قوانین اسلامی ضامن سلامتی روانی در جامعه و جلوگیری از معضلات اجتماعی است.

این قهرمان جهانی تصریح کرد: برخورد ماموران نیروی انتظامی با مردم مناسب است به گونه ای که حتی برخلاف بسیاری از کشورهای مدعی حقوق بشر پرچم داران امنیت ایران با مجرمان نیز رفتاری کاملا اسلامی دارند و همین عامل نیز موجب شده تا این ملت همواره از آنان حمایت کنند.

وی اذعان کرد: رعایت قوانینی که بر اساس قانون اساسی کشور نوشته شده و به تایید نمایندگان مردم رسیده برای هر فردی که در ایران زندگی میکند لازم و اجباری است و اینگونه نیست که هر کس بر اساس سلیقه شخصی خود برخی قوانین را رعایت نکند.

شیبک بیان کرد: ما ورزشکاران و جامعه جوان کشور کاملا از نیروی انتظامی حمایت کرده و خواهان برخوردقاطع آنان با هنجارشکنان و افرادی که سلامت جامعه را هدف گرفته اند هستیم.
 
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۱۷۵
مرجع : عصرهامون


ارسال