سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷
قابل توجه مسافران در سفر به سیستان؛
اختصاص 4 جایگاه سوخت در زابل برای توزیع سهمیه بنزین مسافران
 
رئیس شرکت نفت زابل از اختصاص چهار جایگاه برای توزیع سهمیه سوخت مسافران در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ علیرضا جهانتیغ در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیداگفت: افرادی که به شهرستان زابل مسافرت می کنند و کارت سوخت آنها در طرح کدینگ قرار دارد می توانند به جایگاه های مخصوصی که برای آنها در نظر گرفته شده است مراجعه کنند.
رئیس شرکت نفت زابل افزود: همچنین کسانی که فاقد کارت سوخت هستند می توانند به جایگاه های کرد تمندانی ، ابراهیمیان و کوثر مراجعه کنند و با ارائه مدارک سهمیه سوخت خود را دریافت کنند.
وی با بیان اینکه برنامه خاصی جهت توزیع سوخت در بین مسافرین وجود دارد ادامه داد: خودرو های پلاک شهرستان در منطقه سیستان بدون سوخت نخواهند ماند.
جهانتیغ تصریح کرد: خودرو هایی بومی که کارت سوخت آنها خطای کدینگ نشان می دهد می توانند با مراجعه به جایگاه های یاد شده سهمیه سوخت خود را دریافت کنند.
وی گفت: همچنین افرادی که تقاضای کارت سوخت نیز داده اند می توانند در مدت زمانی که کارت سوخت آنها صادر می شود جهت دریافت سوخت به جایگاه ابراهمیان و کوثر مراجعه کنند. 
رئیس شرکت نفت زابل خاطرنشان کرد: علاوه بر جایگاه های سوخت یاد شده در زابل جایگاه امام حسین (ع) در شهرستان هامون نیز این خدمات را ارائه می دهد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۱۸۲


ارسال