قابل توجه مسافران در سفر به سیستان؛

اختصاص 4 جایگاه سوخت در زابل برای توزیع سهمیه بنزین مسافران

1 مرداد 1398 ساعت 13:47

رئیس شرکت نفت زابل از اختصاص چهار جایگاه برای توزیع سهمیه سوخت مسافران در این شهرستان خبر داد.


به گزارش عصرهامون؛ علیرضا جهانتیغ در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیداگفت: افرادی که به شهرستان زابل مسافرت می کنند و کارت سوخت آنها در طرح کدینگ قرار دارد می توانند به جایگاه های مخصوصی که برای آنها در نظر گرفته شده است مراجعه کنند.
رئیس شرکت نفت زابل افزود: همچنین کسانی که فاقد کارت سوخت هستند می توانند به جایگاه های کرد تمندانی ، ابراهیمیان و کوثر مراجعه کنند و با ارائه مدارک سهمیه سوخت خود را دریافت کنند.
وی با بیان اینکه برنامه خاصی جهت توزیع سوخت در بین مسافرین وجود دارد ادامه داد: خودرو های پلاک شهرستان در منطقه سیستان بدون سوخت نخواهند ماند.
جهانتیغ تصریح کرد: خودرو هایی بومی که کارت سوخت آنها خطای کدینگ نشان می دهد می توانند با مراجعه به جایگاه های یاد شده سهمیه سوخت خود را دریافت کنند.
وی گفت: همچنین افرادی که تقاضای کارت سوخت نیز داده اند می توانند در مدت زمانی که کارت سوخت آنها صادر می شود جهت دریافت سوخت به جایگاه ابراهمیان و کوثر مراجعه کنند. 
رئیس شرکت نفت زابل خاطرنشان کرد: علاوه بر جایگاه های سوخت یاد شده در زابل جایگاه امام حسین (ع) در شهرستان هامون نیز این خدمات را ارائه می دهد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 114182

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/114182/اختصاص-4-جایگاه-سوخت-زابل-توزیع-سهمیه-بنزین-مسافران

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/