دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ,16 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷
تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی اولویت اول شهر چابهار
 
شهردار بندر چابهار گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی در هر شهرستان نقش ویژه ای در توسعه ایجاد می کند از این رو تجهیز این ناوگان اهمیت ویژه ای برای شهرداری و شهر چابهار دارد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران یونس حقانی در دیدار با اکبر چاکرزهی عضو جدید هيئت مديره سازمان منطقه آزاد چابهار افزود: تعامل و كمك در قالب خدمات رسانی از جمله تجهيز نمودن ناوگان حمل و نقل شهري و مساعدت و كمك در خصوص احداث زمين كریكت واقع در مجموعه پارك بهاران بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه منطقه آزاد در توسعه شهر چابهار با شهرداری همراه شود تاکید کرد: در این شرایط سخت اقتصادی توسعه حمل و نقل عمومی کار ساده ای نیست بنابراین می طلبد تا در واردات خودروهای سنگین حمل و نقل عمومی همکاری و دخیل بودن منطقه آزاد چابهار با شهرداری اعمال شود.

شهردار بندر چابهار ادامه داد: ناوگان حمل و نقل عمومی ما متناسب با حجم درخواست مردم نیست در این زمینه به ما اعتراض می شود و این اعتراض هم وارد است و باید تلاش کنیم این مشکل را حل کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت ناوگان عمومی و استفاده از این وسایل خاطرنشان کرد: همه نهادها مستلزم توجه جدی به تجهیز و نوسازی ناوگان عمومی می باشند که این توجه نیز نیازمند اختصاص اعتبارات مالی برای نوسازی اتوبوسهای فرسوده، جبران هزینه های بالا استهلاک و خرید قطعات یدکی و لاستیک است تا با ارائه خدمات مطلوب زمینه رضایتمندی شهروندان را فراهم کنیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۱۸۵


ارسال